Kedy vznikol deň svätého Valentína?

1151

Valentínske S.O.S
Každý rok si lámete hlavu nad tým, ako s vašou láskou strávite Valentína alebo akým darom jej vyznáte lásku? Tento rok vám podobná dilema nehrozí, exkluzívne vám u nás ponúkame tie najlepšie valentínske tipy! 

Mon Amour! 
Kde inde by sa dá vyznať láska krajšie ako pod Eiffelovou vežou? Alebo pri šálke kapučína v Ríme, či pri prechádzke kľukatými pražskými uličkami? Tento rok si posuňte sviatok zamilovaných o dva dni a užite si rovno romantický Valentínsky víkend, na ktorý ešte dlho budete spomínať.  

Večera pri sviečkach
Valentínska večera v reštaurácií, ktorá praská vo švíkoch je absolutné klišé, ktoré je asi tak sexy ako bombarďáky našej susedky. Premôžte sa, opásajte si zásteru a navarte vašej polovičke obľúbené jedlo. Nezabudnite na dekoráciu! Dezert odporúčame servírovať v posteli na nahé telo! Bon apetit!  

Relax! 
Pokiaľ máte za sebou dlhý deň, najlepším riešením bude, ak sa zbalíte a užijete si jeden druhého v kúpeloch, SPA alebo wellness centre! 

Chcem na krídlach lásky lietať
Do slova a do písmena! Darujte si navzájom zoskok padákom a počas zoskoku sa oddajte sladkým bozkom plných lásky. Ehm, a nezabudnite roztvoriť padák! 

Diamonds are girl´s best friends 
Svätá pravda, no kde nabrať dostatočný balík peňazí na taký skvost? Nemusíte vešať hlavu, toto porekadlo nehovorí o jeho veľkosti, ani o cene. My máme tip, kde dostať tie najkrajšie diamantové šperky bez toho, aby ste pred platbou museli vykradnúť banku. 

Na www.littlediamonds.net nájdete krásne diamantové prstene už od 100 eur.  

 

Znamenáš pre mňa …
Vráťte sa späť do doby, kedy neexistovali mobily a počítače a vyznania lásky na svätého Valentína doručovala výlučne pošta. Špeciálne vybraný papier a plniacim perom napísaný text vaše vyznanie ešte umocnia. 

Album plný spomienok 
Chce to album, v ktorom sa na jednú stranu zmestí jedna fotka a pod ňu popiska. Na Valentína si spoločne vyberte z vašich fotografií, umiestnite ich do albumu a na striedačku pod ne vpisujte popisky. 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokExtrémne svahy
Ďalší článokMuži, dámska móda a líčenie
Avatar
Online Magazine pre všetkých.