„Sme kompletný s deťmi i bez nich a sme kompletné s mužom alebo bez neho,“ napísala v otvorenom liste pre The Huffington Post herečka. Pretože nemá sociálne siete, rozhodla sa, že sa k celej kauze vyjadrí takto.

„Nepotrebujeme byť vydatá alebo byť matkou, aby sme boli kompletný. Všetko je to len na nás,“ pokračovala Jennifer.

Po jej poslednej dovolenke na Bahamách s manželom Justinom Theroux zažíva herečka peklo. Fotografi na ňu vraj číhajú každý deň pred domom a snažia sa ju odfotiť, pretože práve na dovolenke jeden z fotografov vydal snímky, kde mala herečka vypuklé brucho a okamžite sa začalo špekulovať o jej tehotenstve. Herečka ale bola len prejedená, pretože predtým zašla na veľký obed.

Kvôli tejto „afére“ vraj počúvala denne od kolegov aj od dobrých priateľov gratulácie k tehotenstvu a veľmi ju to obťažovalo a cítila sa ponížene.

„Áno. Raz sa možno matkou stanem. A až to bude, ja budem prvý človek, ktorý vám to povie. Ale rozhodne sa nebudem snažiť o dieťa z dôvodu, že by som sa v tomto smere cítila nejako neúplná,“ oznámila Aniston.

Jej telo sa vraj s vekom mení ako u každej ženy, takže keď si dá hamburger, vyzerá, ako keby bola v inom stave. A práve to ju deprimuje. Hneď sa totiž v prípade jej osoby rieši, či je tehotná alebo jednoducho tučná. A nepáči sa jej, že je dnes nastolený trend vychudnutých žien, ktoré sú spoločnosti predkladané ako dokonalé bytosti, ktorých postavu by mala každá žena mať.

„Každý má právo na to, rozhodnúť si sám, čo je podľa neho krásne a dôležité. My sami si určujeme, čo nás urobí šťastnými,“ dodala.