Kuriózna nehoda: Muž si prestrelil vlastnou zbraňou penis!

1141

Kuriózne nehodu riešili v stredu policajti v americkej Nebraske. Tridsaťdvaročný muž sa tu postrelil vlastnou zbraňou, ktorá mu vypadla z vrecka. A trafil sa tak nešťastne, že ho guľka zasiahla priamo do jeho pýchy!

K incidentu došlo v stredu okolo 20:45 v blízkosti nemocnice Bryan West Campus v meste Lincoln v americkom štáte Nebraska. Peter Jacobsson (32) utrpel hrozné zranenie, keď sa podľa polície prechádzal po ulici s odistení pištoľou vo vrecku. Zbraň ráže 5,6 mm mu však spadla na zem a sama vystrelila. Vypálená guľka potom Jacobsson zasiahla priamo do jeho penisu.

Divné úmrtia 4

Na miesto dorazili policajti a postrelený muž skončil v nemocnici. Naďalej zostáva v starostlivosti lekárov a jeho stav nie je život ohrozujúci. Dôvod na radosť však rozhodne nemá, pretože čelí obvineniu z niekoľkých prehreškov.

Divné úmrtia 3

Policajti ho obvinili, že vypálil zo strelnej zbrane v obývanej oblasti a že zbraň držal nelegálne. Vyšetrovanie prípadu stále pokračuje.
V USA nejde o jediný prípad takéhoto typu. V marci 46ročného Marka Anthonyho postrelila do penisu pištoľ, ktorá mu spadla z jeho opasku upevneného na tele. Muža previezli na ošetrenie do nemocnice v Indiane.