Matt mal údajne povedať, že buď z programu vyhodí Evansa, alebo odíde on sám. Správanie kolega si nechce nechať páčiť, pretože vraj je na takéto zaobchádzanie už trochu starý a nemá to potrebné.

Otázkou teda zostáva, kto odíde a kto nakoniec zostane. Prácu v relácii LeBlanc prijal len kvôli tomu, že zrovna nemal žiadnu inú ponuku a potreboval peniaze. Je tak možné, že sa mu teraz naskytla lepšia práca a radšej bude hrať v seriáli alebo filmu, než aby sa pri každom nakrúcaní relácie o automobiloch rozčuľoval s nepríjemným kolegom. „Je to tak. Buď odíde Matt, alebo Chris,“ povedal denníku The Sun zdroj zo štábu.

LeBlanc sa v Top Gear objavil už v roku 2012 ako hosť. Vtedy reláciu ešte moderoval fanúšikmi toľko obľúbený Jeremy Clarkson.

Predstaviteľ Joeyho Tribbianiho zo seriálu Priatelia je veľkým milovníkom áut. Priznal však, že vo Veľkej Británii sa mu jazdí trochu horšie ako v USA. „Americké cesty sú oveľa širšie a väčšie. Vo Veľkej Británii a Londýne sú cesty veľmi úzke, pretože boli postavené pre kone a vozy. Keď v Amerike urobíte chybu a dostanete šmyk, možno narazíte do stromu alebo nejakého kríky. Ale v Británii trafíte tisíc rokov starý kostol,“ predniesol v žartu.

Matt LeBlanc a Chris Evans sa čoby moderátori nového Top Gear prvýkrát predstavili tento rok v máji. Pred pár dňami sa objavila informácia, že LeBlancovi relácia prirástol k srdcu. Nie však zrejme preto, že by ho to až tak bavilo. Má sa stýkať s producentkou relácie Aurorou Mulliganová. „Stýkajú sa veľmi často a majú sa k sebe,“ povedal zdroj z okolia. Matt je vraj teraz na vážkach, či zostať kvôli Aurore či nie.