Len tak pre zábavu nastriekal kaserom mužom do tváre! Nevyplatilo sa mu to skončil v nemocnici

1102

Veľmi hlúpu zábavu si našiel mladík (23) v Brne. V utorok večer pribehol pred dvojicu nič netušiacich mužov (36 a 37) a nastriekal im kaserom do tváre. S pobaveným výrazom potom utekal preč. Ale len do chvíle, než ho jeden z napadnutých dobehol a neskopol.

„Mladík pribehol podľa svedkov pred dvojicu mužov a bezdôvodne ich postriekal kaserom do tváre. Tí si tak prešli nedobrovoľným testom odolnosti organizmu,“ uviedol hovorca brnianskych strážnikov.

Spupný Japonec nakopol humanoidného robota Pepper, zadržala ho polícia

Jeden z napadnutých (37) sa prekvapivo rýchlo vydal „sprejera“ prenasledovať a po chvíli ho dopadol. Než ho stihol odovzdať privolaným strážnikom, spamätal sa aj jeho kamarát (36).

„K agresorovi pribehol a kopol ho. Strážnici ho preto museli spútať,“ dodal hovorca strážnikov.

Drsné video: Lupič prepadol skupinu matiek, jedna z nich ho rozstrieľala

Pre mladíka musela prísť sanitka. „S poranením hlavy ho previezli na chirurgiu nemocnice U svätej Anny,“ spresnila hovorkyňa záchranárov Michaela Bothová.

Prípadom sa teraz bude zaoberať správny orgán, ktorý určí tresty pre účastníkov incidentu. Potrestaný totiž môže byť nielen mladík, ale aj napadnutý muž, ak kopnutím spôsobil sprejerov úraz so zdravotnými následkami.