Maškarný bál 2013, Banská Štiavnica

2020

Na  bál sa chodia zabávať osobnosti spoločenského, kultúrneho a politického života ako aj široká verejnosť. Medzi pravidelných účastníkov akcie patria napríklad  Daniel Krajcer, Richard Sulík,  Juraj Miškov,  Zuzana Plháková, Robert Beňo, Karol Csino, Aneta Paríšková, Zora Czoborová, Erika Judíniová, Mariana Ďurianová, Erika Barkolová, Mirka Almasy a ďalší.

 

Tak ako každý rok, aj tento rok čaká hostí zaujímavý a nabitý program, slávnostná večera,  bohatá tombola, darčeky, ochutnávka svetových značiek cigár, veselá atmosféra, súťaž o najkrajšiu masku, polnočný bufet, miešané drinky a  veľa zábavy až do rána.

Program sa tento rok bude niesť v štýle známych muzikálových hitov  a uvidíte v ňom známe osobnosti muzikálového sveta ako sú Ján Slezák, Lenka Salmanová, Dáša Mamba Šarköziová a ďalší. Celým večerom bude sprevádzať moderátorka Petra Lenártová a  do tanca bude hrať skvelá kapela Starmania so speváčkou Barborou Balúchovou.

 Výťažok z tomboly je každoročne venovaný na obnovu kultúrnych pamiatok v Banskej Štiavnici a tento rok poputuje na vzdelávanie mládeže a dospelých a podporu rozvoja ľudských zdrojov.

 

Lístky na maškarný bál sú už v predaji v hoteli Grand Matej Banská Štiavnica alebo na www.grandmatej.sk