Matka predávala úchylovi 10-ročného chlapca, ten ho opakovane znásilňoval.

1527

Desaťročným väzením potrestal krajinský súd v nemeckom Freiburgu 33-ročného Španiela za opakované sexuálne zneužívanie malého chlapca v Nemecku. Zároveň musí svojej obeti zaplatiť bolestné 18.000 eur, informovala agentúra DPA. Rozsudok zatiaľ nie je právoplatný.

Prípad je o to vážnejší, že chlapca nútila k prostitúcii jeho 48-ročná matka spoločne so svojím predtým už trestaným 39ročným druhom. V anonymnej oblasti internetu známej ako darknet ho viac ako dva roky ponúkali k dispozícii za odplatu záujemcom z Nemecka i zo zahraničia. Rozsudok v ich prípade by mal súd vo Freiburgu vyniesť v utorok.

Odsúdený muž, ktorý pochádza z miesta blízko Barcelony, priznal, že teraz desaťročného chlapca, ktorý žil v nemeckom Staufen, niekoľkokrát znásilnil a zaplatil za to, celkovo viac ako 18.000 eur. Súd ho uznal vinným z niekoľkých závažných znásilnení, za zneužívanie detí a z účasti na nútenej prostitúcii, a to celkom v 14 prípadoch.

V Tvrdošíne neznámi úchyl včera večer znásilnil desaťročné dievčatko

Proti tomuto mužovi je navyše vedené vyšetrovanie spojené s vraždou, napísala DPA. Je podozrivý, že v Bielorusku pohlavne zneužil dievča a potom ju zahrdúsil. Toto obvinenie Španiel odmietol.