Dievča tri mesiace väznili a znásilňovali. Z pekla ju zachránil poštár!

1512

Šestnásťročné dievča bolo obeťou obchodníkov s bielym mäsom, ktorí ju tri mesiace držali ako rukojemníčku a znásilňovali. Z tohto pekla  ju vyslobodil poštár, s ktorým sa teraz znovu stretla.

Crystal Allen (16) sa teraz znovu stretla so svojím záchrancom, poštárom Ivanom Cristotomem. Ten ju vyslobodil z hotového pekla. Dievča bolo totiž tri mesiace rukojemníkom obchodníkov s bielym mäsom. Tí ju znásilňovali a podávali jej drogy.

„Mali všade hliadky so psami, ktoré nás strážili. Boli si tak naozaj istí, že neutečieme. Ja sama som bola priviazaná k stoličke,“ povedala Crystal médiám.

Crystal Allen s matkou

Do „zajatia“ sa dostala po tom, čo s kamarátom utiekla z domova. Ten ju odovzdal v Sacramente pasákom. Nasledujúce tri mesiace boli plné znásilňovania, drog a mlátenia.

„Stále som plakala a modlila som sa, aby som ešte niekedy mohla vidieť moju matku,“ priznala sa Crystal.

Ôsmeho júna sa Crystal chopila príležitosti k úteku. Sedela vo vozidle svojich únoscov a vyskočila z neho aj s telefónom, ktorý im ukradla. Neskôr na ňu narazil práve poštár Ivan Cristotomo na svojej obvyklej pracovnej trase.

Crystal Allen so záchrancom

„Počul som plač. Zúfalý plač,“ povedal poštár pre kanál Fox 40. „Videl som, ako sa schováva za nejakým kríkom.“

Otec štyroch detí si hneď uvedomil, že to dievča sa snaží utiecť od niečoho strašného. „Ukazovala si na ruku a hovorila, že do nej pichali veci. Že si pre ňu prídu,“ povedal Ivan. Potom jej pomohol zavolať jej matke a bol s ňou do doby, než prišli policajti.

Timea prežila peklo na zemi, slúžila ako prostitútka 12 pasákom aj matke jedného z nich

„To, čo Ivan pre tú dievčinu urobil, bolo vynikajúce. Vystúpil tam z auta, kde by iní ľudia pokračovali ďalej v ceste. Mal hrozne pozitívny dopad na nasledujúci život mladého dievčatka,“ povedal námestník David Duneo.