Iba dvadsaťdvaročná Slovenka prežívala hotové peklo na zemi, ktoré by mnoho iných žien neprežilo. Timeu  nútilo celkom 12 pasákov v Trnave k prostitúcii. Keď nechcela, zdrogovali ju a zbili. Šliapať ju dokonca nútila aj matka jedného z kriminálnikov.

Polícia obvinila tento rok už 40 osôb z obchodovania s ľuďmi. Až 12 obvinení z toho sa týkalo sexuálneho vykorisťovania jedinej ženy. Išlo o nešťastnú Timeu, ktorú nútili k prostitúcii v Trnave. O prípade informoval v stredu nový riaditeľ Národnej jednotky proti nelegálnej migrácii Kamil Pinček.

Mladú ženu z okresu Galanta vykorisťovalo 12 páchateľov, priblížil Pinček, ktorý sa funkcie ujal na začiatku júna. Prípadom ilustroval, že zneužívanie mladých Sloveniek sa nedeje len v zahraničí, ale aj na Slovensku. Pripomenul, že celosvetovo ide o tretí najvýnosnejší trestnú činnosť po obchode so zbraňami a drogami.

Prvý z obvinených oslovil ženu žijúci na ulici a sľúbil jej lepší život a opatrovanie jej detí. Predal ju však za 500 Eur ďalšiemu páchateľovi, ktorý ju zamkol v trnavskom byte, zobral jej doklady, telefón a za pomoci ďalšieho obvineného ju ponúkal na internete k sexuálnym službám proti jej vôli.

S pomocou ďalších páchateľov ju vozil ku klientom. „Keď obeť nevládala, bola jej podávaná droga do žily s tým, že keď odmietla, bola zbitá. Keď bola už veľmi zbitá, obvinený ju odovzdal svojej matke a otčimovi, ktorí ju mali vyliečiť, ale oni ju ponúkali aj napriek jej stavu k ďalším sexuálnym službám,“ povedal Pinček podľa webu TVnoviny.sk.

Úchylný pár väznil 17 mesiacov dvadsaťročné dievča a urobil si z nej sexuálnu otrokyňu

Úplne vyčerpanú ženu odovzdali ďalšiemu obvinenému, od ktorého sa jej podarilo utiecť s pomocou taxikára. Od neho ju však pasáci získali späť násilím pomocou baseballových pálok. Time sa potom nakoniec podarilo utiecť a vyhľadať políciu. Z 12 obvinených je jeden na úteku, ďalší vo vyšetrovacej väzbe a ďalší dvaja vo výkone trestu za iné zločiny. Všetkým hrozí sedem až 12 rokov za mrežami.