Úchylný pár väznil 17 mesiacov dvadsaťročné dievča a urobil si z nej sexuálnu otrokyňu

2121

Toto sú tváre plné odpornej zvrhlosti. Kevin Warren (27) a jeho partnerka Donna Morrisová (35) z anglického Barwell dlhých sedemnásť mesiacov väznili, týrali a znásilňovali asi dvadsaťročné dievča. Odrezali ju od finančných zdrojov a donútili ju tak byť na nich závislú.

Po dlhých 17 mesiacoch útrap a znásilňovania zobralo dievča, ktorá nemôže byť menovaná z právnych dôvodov, všetku odvahu a dvojici utiekla, zamierila na políciu. Strážcom zákona potom vypovedala, aké hrôzy musela zažiť. „Prevzali kontrolu nad všetkými mojimi financiami. Nechali ma zraniteľnú a odkázanú na nich vo všetkých aspektoch života,“ povedala dievčina.

„Počas tých 17 mesiacov so mnou zaobchádzali horšie ako so zvieraťom. Nakoniec mi nič nezostalo. Môj duch a odhodlanie bojovať boli preč, ja som už ani nebola človek. Jedného dňa som to už nedokázala znášať a odpadla som. To viedlo k zapojeniu polície. V deň, keď som hovorila s políciou, sa môj život otočil k lepšiemu. Keď sa obzrieme na späť, nemôžem uveriť tomu, ako ponižujúce, brutálny a traumatizujúce to bolo,“ dodala.

Vraždiace monštrum Aileen Wuornosová neznášala mužov tak, že počas jedného roka siedmych zastrelila

Polícia si na perverzný pár posvietila, zatkla ho a čoskoro obvinila z mnohých trestných činov ako znásilnenie, týranie, krádeže a ďalších. Súd sa s tyranmi a novodobými otrokári nemaznal. Kevin Warren bol odsúdený na 18 rokov za mrežami. Pod dohľadom bude ešte ďalších 5 rokov po odpykaní trestu. Jeho partnerka bola odsúdená na štyri roky.