Meghan Markle (36) má za sebou svoju prvú oficiálnu akciu čoby vojvodkyňa zo Sussexu, navyše rovno po boku kráľovnej Alžbety II. (92). Počas svojej návštevy v Cheshire potom dokonca prezradila zaujímavý detail o svojom manželstve.

Okolo kráľovnej aj Meghan sa počas celého dňa rojili davy fanúšikov. Všetci mali očividne veľkú radosť, že členovia kráľovskej rodiny navštívili ich mesto. Niektorí potom mali dokonca šancu s novomanželkou princa Harryho (33) prehodiť pár slov.

Už pri výstupe z vlaku sa vojvodkyne pýtali, či je v severnom Anglicku prvýkrát. „Áno, to je pravda. Som veľmi rada, že tu môžem byť,“ odpovedala zdvorilo. Inokedy sa na ňu zase obrátila mladé dievča menom Daisy. „Bola som celkom natešená, ako sa blížila, tak zo mňa vypadlo: ‘Prosím Meghan, nechcete spoznať moju kamarátku Meghan?’ Otočila sa priamo na nás, prišla k nám, usmiala sa a pozdravila: ‘Dobrý deň Meghan, rada vás spoznávam,“ opísala pre Daily Mail svoj zážitok. Jej kamarátka a menovkyňa vojvodkyňa potom vzrušením sotva dýchala.

Samozrejme že brunetka dostala tiež otázky týkajúce sa svadby a vzťahu s princom. Kráľovská fanynka Jo Richards z Chester jej totiž darovala knihu s kresbami zobrazujúcimi miestne pamiatky a poďakovala jej, že prišla. „Nie je zač, som šťastná, že som tu,“ odvetila bývalá herečka s úsmevom. „Potom som sa jej spýtala, ako si užíva manželský život,“ opísala Jo.

„Je to úžasné, naozaj si to užívam. Harry je vôbec ten najlepší manžel,“ povedala Meghan a úplne sa pri tom rozžiarila. S manželom teraz síce nemajú čas vyraziť na poriadnu svadobnú cestu, ale je jasné, že v medových týždňoch sa stále ako správni novomanželia vidia navzájom v ružových farbách.

Ostatne od ich svadby, ktorá sa odohrala 19. mája vo Windsore, neubehol zatiaľ ešte ani celý mesiac. Napriek tomu už sa vojvodkyňa dočkala cti tráviť celý deň s kráľovnou. Navyše sa zdalo, že sa dobre bavili.