Michael Fassbender a Alicia Vikander sa cez víkend vzali

1880

 Írsky herec s nemeckými koreňmi Michael Fassbender (40) sa cez víkend stal manželom švédskej kolegyni Alicie Vikander(29). Hviezdy pár usporiadal svadobnú oslavu na Ibize, kam pozvala priateľov a príbuzných.

Sobáš uzavreli herci počas intímneho obradu len v prítomnosti svedkov. V nedeľu 15. októbra sa už obaja chválili rovnakými snubnými krúžky na ľavom prstenníku.

Michael ani Alicia o svojom vzťahu nikdy nehovorili a podľa blízkych nebudú taktiež oficiálne potvrdzovať uzavretie sobáša.

Ale cez víkend na Ibize s priateľmi vyvádzali, užívali si milované karaoke a prechádzali sa na lodiach. Vikander sa ukázala v bielych romantických šatách, zatiaľ čo Michael v havajskej košeli s rozhalenkou vystavoval na obdiv svoje vyrysované telo.

„Hostia sa dozvedeli, že majú prísť na Ibizu v určitý termín, všetkých ich potom pozbierali a odviezli do prenajatého hotela. On za svoju svadobnú oslavu utratil veľa peňazí, aby to bola najväčšia party roka,“ citoval denník The Sun Fassbenderova kamaráta.

Fassbender a Vikander sa spoznali v roku 2014 počas natáčania filmu Svetlo medzi oceánmi, kde Vikander hrala Fassbenderovu manželku.