Rebelka Miley Cyrus (24) nemala problém s pridávaním polonahých fotiek na sociálnu sieť s cigaretou marihuany v ústach. Teraz už ale tak veľká rebelka nie je a navyše priznáva, že s fajčením marihuany nadobro skončila. Pauzu si robí aj od alkoholu.

Miley si v minulosti cigaretu s marihuanou zapálila dokonca na odovzdávaní cien European Video Music Awards 2013. A tiež rada nosila oblečenie, kde boli vyobrazené listy marihuany, aby všetkým bolo jasné, že jej holduje.
    Či za tým stojí fakt, že sa dala opäť dohromady s hercom Liamom Hemsworthom, nie je jasné. Isté ale je, že sa z Miley pomaly ale isto opäť stáva dobré dievča.    „Je to šialené, ale nefajčila som marihuanu zhruba tri týždne,“ oznámila speváčka v rozhovore pre magazín Billboard.

„Chcem byť obklopená ľuďmi, ktorí chcú, aby som sa zlepšovala, aby som sa nejako vyvíjala. A to nie sú ľudia, ktorí sú zhulený. Som teraz čistá aj od alkoholu,“ vyhlásila.
„Potrebovala som sa zmeniť. S Liamom je to skvelé. Našli sme k sebe opäť cestu. Keby ste mi pred tromi rokmi povedali, že teraz budem tam, kde som, neverila by som vám,“ doplnila.
Ako to vyzerá s plánovanou svadbou s Liamom, s ktorým je zasnúbená, zatiaľ neprezradila. Predsa len si niektoré veci necháva pre seba, a hoci to tak niekedy nevyzerá, súkromie si chráni.