Pri pohľade z diaľky si poviete waaaaau, to je kus ženskej! Prebujnený hrudník, osí pás, zadok snov a plné pery. Lenže pri pohľade zblízka už to taká sláva nie je. Modelka z Playboya a pseudocelebritka z reality šou Chloe Khan si totiž poriadne ulieta na skrášľovacej chirurgii.
Chloe Khan určite nie je práve adeptkou na kráľovnú inteligencie, ale ona sa prezentuje úplne odlišnými prednosťami. Na poslednom videu, ktoré zdieľala na Instagramu, sa natáča vo chvíli, keď autom odchádza na letisko, aby v Turecku absolvovala ďalší z radu estetických chirurgických zákrokov.

Chloe má telo upravované veľakrát a na vylepšovanie tela je podľa svojich slov takmer závislá. Dievča s impozantnými, no umelými prsiami sa radosťou trase, keď rozpráva, čo všetko ju na plastike čaká. Objednala si brazílsky bum lift, čo je napumpovanie zadočka tukom z iných častí tela tak, aby bol veľký, guľatý a pevný.

Nakoniec to prostoduché dievča prezradí, že podstúpi aj vaginoplastiku, pretože na ňu čaká „designer vagíny“. Aj na tom možno získa závislosť, či už je to čokoľvek. Je prekvapujúce, že táto Playmate má na svojom Instagrame cez milión sledujúcich. Zarábať sa dnes dá skutočne všelijako. Ako sa vám Chloe páči?