Modelka svedčila proti futbalovým reprezentantom a nato v Špindli vypadla z balkóna!

1558

Ruska Jekaterina B., ktorá na moskovskom súde svedčila v kauze ruských futbalových reprezentantov Pavla Mamajeva a Alexandra Kokorina, sa cez víkend zrútila z hotelového balkóna v Špindlerovom Mlyne a je v bezvedomí v nemocnici.

Uviedla to v utorok ruská tlačová agentúra RIA Novosti s odvolaním sa na hovorcu trutnovskej polície a na ruské veľvyslanectvo. Na prípad zranenej ženy upozornil Denník N. Kokorin a Mamajev boli tento mesiac odsúdení v Moskve za vlaňajšie napadnutie niekoľkých ľudí v centre ruskej metropoly k 18, respektíve 17 mesiacom za mrežami.

„S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o nešťastnú udalosť. Išla si zafajčiť na balkón, sedela na zábradlí na treťom podlaží a potom ju našli dole pod balkónom. Na balkóne bola zrejme sama,“ povedal v utorok hovorca polície v Trutnove Lukáš Vincenc bez toho upresnil jej totožnosť. Policajti podľa neho čakajú, až sa zdravotný stav ženy zlepší, aby ju mohli vypočuť.

Zranená žena je podľa zástupcov královéhradeckej fakultnej nemocnici mimo ohrozenia života. „Môžem potvrdiť, že pacientka je hospitalizovaná vo Fakultnej nemocnici Hradca Králové. Žena je vo vážnom stave, ale mimo ohrozenia života. Naďalej zostáva v starostlivosti lekárov,“ povedal popoludní hovorca nemocnice Jakub Sochor, ktorý tiež totožnosť zranenej ženy nepotvrdil.

Pedofilný futbalista na slobode! Z väzenia mal luxusný odvoz

Avšak predstaviteľ ruského veľvyslanectva v Prahe podľa RIA Novosti uviedol, že Jekaterina B. 10. mája po páde utrpela početné zranenia a ocitla sa v hlbokom bezvedomí.

Jekaterina B. bola podľa ruskej agentúry jednou z hlavných svedkyňou v kauze futbalistov Kokorina a Mamajeva. Nachádzala sa totiž v Moskve v ich spoločnosti, keď došlo k ich konfliktom s jedným vodičom na parkovisku a následne v kaviarni s ministerskými úradníkmi.

Šokujúce zvrat v kauze futbalistu Halenára! Bola to vražda?

Kokorin 8. mája dostal pri moskovskom súde 18 mesiacov nepodmienečne, Mamajev 17. Podľa svedkov boli obaja ruskí hráči pri incidente pod vplyvom alkoholu a zrejme aj drog. Obom hrozil až sedemročný trest.