Na konci júna bola v USA na 20 rokov väzenia odsúdená Britka Ghislaine Maxwellová za to, že napomáhala finančníkovi Jeffreymu Epsteinovi (†66) k sexuálnemu zneužívaniu maloletých dievčat. O zvrhlostiach, ktoré magnát pred smrťou robil, prehovorila aj jeho bývalá masérka Gretchen Rhodesová, ktorá sa v súčasnosti venuje hudbe. Bola vraj nútená Epsteinovi masírovať bradavky, zatiaľ čo on sa v jej blízkosti ukájal!

Finančníkova bývalá masérka Gretchen Rhodesová (45) dnes.

Finančník a magnát Jeffrey Epstein zomrel vo veku šesťdesiatšesť rokov vo väzení po tom, čo bol obvinený zo sexuálneho zneužívania. Na konci tohtoročného júna bola na 20 rokov väzenia odsúdená aj Epsteinova priateľka Ghislaine Maxwellová. Tá podľa verdiktu súdu miliardárovi pomáhala tým, že mu dievčatá dohadzovala. Proti júnovému rozsudku a výške trestu sa Maxwellová vo štvrtok odvolala.

Na svetlo sveta vyplávajú ďalšie mrazivé svedectvá z čias, kedy Epstein na svojom ostrove v Karibiku robil sexuálne orgie. Medzi obete sa prihlásila aj finančníkova bývalá masérka Gretchen Rhodesová (45), ktorú do jeho blízkosti nedotiahol nikto iný ako Maxwellová.

Žena, ktorá Epsteinovi zháňala dievčatká na orgie bola v piatok vo väznici premiestnená na samotku a pod zvláštny dohľad…pred pojednávaním

 Najskôr ju vzal na výlet, potom  zneužil 

„Moje pocity mi hovorili, drž sa od nej ďalej. Lenže som si hovorila, že je pekne upravená, slušná, výrečná, tak prečo by som nemala súhlasiť s tým, čo odo mňa žiada?“ spomínala v dokumente Ghislaine Maxwella: The Making of a Monster bývalá masérka.

Rhodesová vraj vždy túžila po tom stať sa slávnou speváčkou. „Na začiatku, keď som prišla na ostrov, ma vzal aj do New Yorku. Chcel mi pomoc splniť môj sen stať sa speváčkou,“ priznala Rhodesová, ktorá v súčasnosti skutočne namiesto masáží živí hudbou. Po výlete z New Yorku však nasledoval tvrdý šok.

Slovenka Naďa sexuálnou otrokyňou miliardára Epsteina!

 Horká cena za  úspech 

Pôvodne mala Rhodesová byť ako masérka k dispozícii len Maxwellovej, neskôr ale bola privedená aj za Epsteinom. „Slečna Maxwellová ma vtedy prvýkrát odprevadila dole do jeho izby a znovu mi vysvetlila, ‚nech sa počas masáže stane čokoľvek, to si nechaj pre seba’,“ povedala masérka. Na to, čo nasledovalo, by radšej zabudla.

„Bola som nútená urobiť Jeffreymu špeciálnu masáž, pri ktorej som mu musela masírovať bradavky, zatiaľ čo on masturboval,“ zverila sa po rokoch. „Bola som zaskočená. Snažila som sa mu nepozerať do tváre, pozerala som sa za neho a snažila som sa od neho čo najviac odtiahnuť,“ doplnila masérka. V dokumente dnes už dospelá žena uviedla, že to spätne berie ako horkú cenu toho, že dostala príležitosť pozrieť sa do New Yorku a skúsiť sa presadiť v hudbe.