Americký finančník Jeffrey Epstein, ktorý mal priateľov v najvyšších kruhoch, čaká v cele na svoj súd. Medzitým vychádzajú najavo ďalšie a ďalšie informácie ohľadne jeho prípadu. Miliardár si mal z Juhoslávie kúpiť dievča v púhych pätnástich rokoch, Naďu M., rodáčku z Košíc. Mladé dievča najskôr malo byť jeho milenkou a neskôr komplickou, ktorá mu pomáhala zháňať ďalšie mladé dievčatá!

Naďa M. sa narodila v bývalom v Československu v Košiciach, a to len štyri roky pred Nežnou revolúciou. Rodina sa rozhodla, že opustí krajinu a presťahujú sa do vtedajšej Juhoslávie.

Odtiaľ Naďa neskôr odišla do Spojených štátov. Britský portál Daily Mail uviedol, že v dokumentoch k Epsteinovému prípadu možno dokonca nájsť poznámku detektíva Josepha Recareya o svedectve, podľa ktorého dievča miliardár kúpil od jej rodiny!

„Epstein ju vzal do Spojených štátov, aby bola jeho sexuálna otrokyňa z Juhoslávie,“ uviedol podľa Daily Mailu detektív. Naďa vraj s americkým finančníkom väčšinu času bývala v Palm Beach na Floride. Údajne nemala ešte ani šestnásť, keď bola nútená mať s Epsteinom sex.

 Sexuálne orgie a  otroctvo 

Postupom času do miliardárovej vily prichádzali ďalšie a ďalšie dievčatá. Niektoré z nich údajne zháňala práve Naďa. Dievčatám vraj oznámila, že hľadá masérky pre Jeffreyho Epsteina. Avšak potom, čo dievčatá dorazili do vily, už ich čakal miliardár zahalený iba do uteráka. Za to, že Naďa hľadala pre zvrhlého boháča dievčatá, vraj dostávala finančnú odmenu.

„Veci postupne eskalovali,“ stojí v policajnej správe podľa Daily Mailu. Jedna z dievčat uviedla, že bola v Epsteinovej vile snáď tisíckrát a prišla si tak na tisíce dolárov, avšak počas návštevy jeho vily zažívala muky.

Prostitúcia v antike bola pomerne váženým remeslom

Bola nútená mať sex s Naďou, zatiaľ čo Epstein sa na ne pozeral a sám sa uspokojoval. Jeden večer dokonca Epstein jednu z dievčat znásilnil. „Uviedla, že ju hlavu tlačil k posteli … kričala nie a Epstein prestal,“ povedalo podľa Daily Mail jedno z dievčat vo výpovedi.

Večer, ako píše Daily Mail, začínal masážou a orálnym sexom s Naďou, avšak potom sa to vraj spravidla vždy zvrtlo. Ďalšia z obetí údajne pri výsluchu uviedla, že večer začal masážou s Naďou a skončil sexom aj s Epsteinom. Mala osemnásť rokov. Jednu z dievčat podľa Daily Mailu Naďa zlákala na strednej škole v roku 2004.

Nové svedectvo o drogách, prostitútkach a otročení na jachte starého miliardára na ktorej záhadne zomrela modelka († 20)

Dievčaťu vraj ponúkla privyrobiť si pri štúdiu. Za masáž mala dostať 200 dolárov. Avšak po masáži sa mal Epstein vyzliecť a začať masturbovať. Po niekoľkých ďalších návštevách malo dôjsť k sexuálnemu styku. Dievča napokon priviedla ďalšie dievčatá a zarobila si tak 200 dolárov navyše.