Vinny Oh (22) z Los Angeles si želá byť mimozemšťanom bez pohlavia. Kvôli tomu podstúpil cez sto plastických operácií a plánuje ďalšie, aby sa čo najviac podobal postavičkám zo sci-fi filmov s veľkými očami a vychudnutým telom.
    Vinny už za plastiky utratil 60 tisíc eur. Bytosťami z vesmíru je posadnutý už od malička a vyzerať ako jeden z nich si vždy prial. Teraz si sen konečne splnil, ale zďaleka s plastikami nie je u konca.

Celkom už má za sebou 110 procedúr. Prvú podstúpil v sedemnástich rokoch. Vtedy si nechal upraviť pery. Potom nasledovala úprava nosa a lícnych kostí.
    Vinny sa živí ako model. Vďaka neobvyklému vzhľadu dostáva zaujímavé ponuky na fotenie a o prácu núdzu nemá.

Ťažko povedať, ako tomu bude v budúcnosti. Neskor totiž príde na rad úplné odstránenie genitálií, bradaviek a pupku.

„Chcem byť bezpohlavním mimozemšťanom. Chcem, aby každý na prvý pohľad videl, ako sa cítim vo vnútri. Chcem byť ako mimozemská bytosť, chcem byť hybridom, ktorý nie je mužom ani ženou. Prajem si žiť bez pohlavných orgánov, ktoré podľa môjho názoru k ničomu nepotrebujem,“ povedal mladík v rozhovore pre The Mirror.
    Vinny už teraz vyzerá ako postava z iného sveta a kamkoľvek príde, budí pozornosť. To mu ale nevadí. Naopak je rád, že si ho ľudia všímajú, pretože je extrovert a rád sa ukazuje.

„Nehanbím sa za to, aký som. Keď sa ma ľudia pýtajú, čo som zač, hovorím, že som mimozemská bytosť. Že na tento svet vlastne nepatrím. Som posadnutý sám sebou. Nie som gay, nepriťahuje ma nikto, priťahujem sám seba,“ pokračoval.
    Každý deň chodí von so svojimi čiernymi kontaktnými šošovkami a v budúcnosti by si rád nechal potetovať očné buľvy čiernym atramentom. „Moje oči sú vďaka tomu obrovské. Ľudia hovoria, že vyzerám ako démon. Ja si myslím, že je to krásne, pripadám si ako zviera alebo bytosť z iného sveta,“ doplnil.