Najbohatší český športovec bol pri vražde pätnásťročnej dcéry šprintéra Gaye! 

Počul, ako ju zastrelili!

1008

Žije si svoj americký sen. Basketbalista Tomáš Satoranský (28) berie v Chicagu 10 miliónov eur ročne, čo z neho robí najbohatšieho českého športovca. Zároveň však za »veľkou mlákou« spoznal aj tienistú stránku Spojených štátov…

Stratená guľka smrteľne zranila Trinity Gay (†15),

 Prestrelka na  ulici? 

V Českej republike niečo neslýchané, lenže v USA to »Sato« zažil hneď pár týždňov po prestupe. „Stalo sa to v mojej nováčikovskej sezóne, keď sme boli s tímom Wizards na exhibíciu v Kentucky,“ povedal v podcastu Bez fráz.

Basketbalista Tomáš Satoranský

„Po zápase sme išli do klubu a zrazu bola počuť rana a celý klub išiel ihneď na zem. Teda všetci okrem nás dvoch Európanov, ktorí netušili, čo sa deje. Mysleli sme si, že DJ zahral nejaký zvuk, takže sme tam ostali stáť ako nejakí blbci,“ chechce sa Satoranský.

Streľba v kolibe na Štrbskom plese! Hostia sa vrhali pod stoly, deti strkali von oknom

Úsmev mu však rýchlo zmizol z tváre. „Potom sme sa dozvedeli, že tam niekoho naozaj postrelili,“ vravel vydesený Satoranský. A ako sa vzápätí ukázalo, nešlo len tak o niekoho!

Vražedný útok na škole vo Vrútkach! Jaroslav sa obetoval, aby ochránil deti pred maniakom

Stratená guľka smrteľne zranila Trinity Gay (†15), dcéru amerického atletického šampióna Tysona Gaya (38). „Nebolo to nič príjemné. Ochranka nás našťastie potom rýchlo vyviedla von z klubu,“ uľavil si český basketbalista, ktorý vďakabohu odvtedy už nič podobné v Štátoch nezažil.