Ukrajinská „bábuška“ zabila osem ruských vojakov?! Mala ich otráviť pirohmi! Poradca ministerstva vnútra Anton Geraščenko publikoval časť telefónneho hovoru medzi okupantom a rodinou, kde informácia zaznela.

Senzačnú správu zatiaľ nie je možné nijako potvrdiť, publikovaná ale bola na sieti Telegram a vyplýva to z odpočúvania telefónnych hovorov Rusov, ktoré zverejňuje Geraščenko.

„Jedna babička nás pohostila pirohmi,“ uviedol vojak v rozhovore. „Osem z našich vojakov pôjde domov v zinkových rakvách,“ dodal. „Moment, čím že vás pohostila?“ spýtala sa prekvapene osoba na druhej strane. „Jedom!“ poukázal vojak na to, že pochúťka bola zrejme otrávená.

Ukrajinci zabili mäsiara Suchareva, šéfa ruských výsadkárov, ktorý sa podieľal na ilovajskom masakre

Hoci len ťažko povedať, či taká bábuška na Ukrajine skutočne žije, príbeh minimálne dosť podkope už aj tak podlomenú morálku ruských okupantov. Vojaci si tak možno budú dávať väčší pozor na to, aké jedlo rabujú. Ukázalo sa totiž, že na fronte najskôr majú veľký hlad.

Žena namiešala svojmu manželovi smrtiaci kokteil. Do kávy mu dala jed na chrobáky

V jednom z ruských obrnencov ukoristených ukrajinskými obrancami sa skrývalo poriadne prekvapenie v podobe vojenskej kuchyne. Ruské jednotky si na fronte veľmi nepochutnajú. V útrobách obrnenca sa nachádzali iba zemiaky, cibuľa alebo kyslé uhorky. Zábery boli zhotovené len krátko po tom, čo na verejnosť presiakli informácie, že Rusi mali na fronte k dispozícii prešlé balíčky s jedlom.

Prečo ženy zabíjajú? Prečítajte si desivé citáty sériových vrahýň