Koniec luxusného princeznovského života? Dcére hovorcu Kremľa Elizavete (24) sa z protiruských sankcií rúca svet 

854

Na Ukrajinu padajú ruské bomby a umierajú tam deti po desiatkach. Dcéra hovorcu Kremľa Dmitrija Peskova, krásna Elizaveta Peskovová (24), sa medzitým rúca z protiruských sankcií. Tie totiž dopadli už aj na ňu. Hoci si vďaka svojmu pôvodu žije ako kráľovná, obmedzenia jej prídu nefér.

Elizaveta je v jej iba dvadsaťštyri rokoch veľmi úspešná. Je z pomocou otca zakladateľkou komunikačnej firmy a riaditeľkou historickej nadácie s magisterským titulom v medzinárodných vzťahoch – jej dizertačná práca sa zaoberala vplyvom tureckých a iránskych lobistov na smerovanie zahraničnej politiky USA. A život si vie pekne užiť.

Jej instagram je plný fotiek v značkovom oblečení na luxusných letoviskách. Kráska tiež usilovne dbá na svoju postavu, čo je napokon na jej snímkach vidieť. Rozprávkovému životu už je ale koniec? Vojna na Ukrajine dopadla aj na ňu.

„Jasne, že mám viac príležitostí, pretože nie som z obyčajnej rodiny,“ povedala telefonicky webu Insider. „Ale pokiaľ nemáte mozog, sú vám tieto príležitosti k ničomu,“ rozhovorila sa s tým, že považuje za nefér, že bola sankciami zasiahnutá. „Je to neopodstatnené. Bola som veľmi prekvapená, je to divný, že uvalili sankcie na niekoho, kto má 24 rokov a nemá čo do činenia s tou situáciou,“ dodala Peskovová.

Arnold Schwarzenegger hovorí Putinovi vo videu: Zastavte túto vojnu

Sankcie boli na dievča uvalené 11. marca, o týždeň neskôr, než boli uvalené na jej otca. Toho americké ministerstvo zahraničia považuje za jedného z hlavných propagandistov Ruskej federácie. „V ideálnom prípade by Ukrajina mala byť oslobodená a očistená od neonacistov,“ uviedol okrem iného.

Krásna modelka označila Putina za psychopata! Skončila uškrtená v kufri auta!

Podľa Spojených štátov Elizaveta ťažila z moci svojej rodiny. Pekná blondínka sa na instagrame chváli desiatkami tisíc sledujúcich. Tí priam hltajú jej fotky ako zo žurnálu. Koľkými peniazmi Pesková oplýva, nie je jasné. Na biedu sa ale určite sťažovať nemôže. Kvôli vojne už však nebude nič ako predtým.