Nechutná žena privádzala deti sexuálnemu násilníkovi. čaká ju sto rokov v base!

334

Kimberly Elvera Feigertové (32) z amerického štátu Montana bola odsúdená na sto rokov do väzenia. Podľa súdu totiž priviedla malé dievčatko sexuálnemu násilníkovi a nechala ho ju znásilňovať v kúpeľni. Naviac mu mala takto vodiť viac detí!

Hrôza údajne vyšla najavo po tom, čo vyšetrovatelia našli v telefóne Feigertovej fotografie nebohého dieťaťa, ktoré znásilňoval muž menom Andrew Douglas Paige. Ten bol v tom čase už vo väzení a vyšetrovatelia ho na fotke spoznali podľa tetovania na nohe.
Podľa Helena Independent Record mala Feigertová nechutnému násilníkovi takto priviesť pod nos dokonca niekoľko detí, z ktorých dvaja mali menej ako desať! Naviac sa mala zvrátená dvojica o znásilnení baviť tiež po telefóne, Feigertová mala úchyla uisťovať, že dievča „to nepovie“!
K odpornému zločinu sa síce žena priznala, počas utorkového súdu vraj ale za svoje činy neprijala plnú zodpovednosť. Údajne povedala, že si nepamätá, že by sa o nechutnom čine bavili po telefóne a tvrdí, že bola ovládaná pomocou drog. Podľa sudcu môže byť podmienečne prepustená, nie však skôr ako za dvadsaťpäť rokov.