Šesťročný chlapec narazil do auta, keď sa vybral matkinou dodávkou po jedlo

1536

Američanka utrpela v nedeľu ráno zranenia, keď šesťročný chlapec vzal matkinu dodávku a narazil ňou do iného vozidla. Informovala o tom dnes polícia amerického štátu Oregon, kde k havárii došlo.

Nehoda sa stala približne o 07.15 h miestneho času na južnom predmestí mesta Klamath Falls v Oregone. Na miesto zrážky privolali záchranárov, ktorí zistili, že jedným z účastníkov nehody je šesťročný vodič dodávky Plymouth Voyager.

Slávny moderátor nabúral opitý? Zranil dievčatko (3), z auta sotva vyliezol

Chlapec vzal rodinné auto a šoféroval ho sám. Narazil do niekoľkých poštových schránok, potom prudko odbočil do úzkej uličky, kde sa čelne zrazil s Dodge Dakota, ktorú riadila 29-ročná žena.

Chlapec sa nezranil napriek tomu, že nemal zapnuté bezpečnostné pásy, žena utrpela menej závažné zranenia. Chlapec vysvetlil, že bol hladný, vzal si z domu hrsť drobných a nasadol do auta, aby si zohnal nejaké jedlo. Jeho meno úrady nezverejnili.

Polícia prípad vyšetruje v spolupráci s úradom sociálnej starostlivosti o deti. Nie je známe, ako došlo k situácii, že si chlapec mohol sám vziať auto.