V rieke plávala ruka motorkára z gangu Hells Angels! Popravili ho kvôli zrade?

1987

Zdesený rybár našiel na brehu rieky Rýn v nemeckom Duisburgu odrezanú ruku s tetovaním, ktoré znamenalo príslušnosť k motorkárskemu gangu Hells Angels. Polícia podľa odtlačkov prstov zistila, že ide o nezvestného rockera Kaia M. (†32). Vyšetrovatelia sa domnievajú, že ho drsní motorkári zabili, pretože ich zradil.

Hells Angels patrí medzi najobávanejšie motorkárske gangy, ktorý nemá zľutovanie s nikým ani ničím. Kai M. to spoznal na vlastnej koži. Polícia podľa rozboru tkaniva z nájdenej ruky zistila, že bola končatina oddelená veľmi ostrým nožom až po smrti muža. Rocker mal na ruke vytetované písmená AFFA, ktorý znamenajú Angels Forever, Forever Angels (anjeli navždy, veční anjeli).
Vyšetrovatelia sa domnievajú, že chcel rocker prebehnúť ku konkurenčnému gangu Bandidos. A neloajalitu trestajú Hells Angels smrťou. Členstvo v ich gangu nemožno prerušiť. Je nadosmrti. Sám Kai to moc dobre vedel, na tvári mal vytetované číslo 81. Ide o poradie písmen v abecede, ktoré symbolizujú HA, teda Hells Angels.
Polícia teraz hľadá ďalšie časti motorkárovho tela, po ktorom pátrajú od polovice januára. Vyšetrovatelia sa teraz bojí, aby sa na nemeckej pôde neschylovalo k vojne motorkárskych gangov.