Mick Jagger (74) v sebe rockera a milovníka žien skrátka nezaprie. Má sotva desaťmesačného dieťa s oveľa mladšou baletkou Melaniou (30), to mu ale vôbec nebráni v tom, aby už pokukoval po ďalšej kráske. Tej je navyše len púhych 22 rokov.

Podľahla aj ona jeho šarmu?

Podľa zahraničných médií frontman kapely The Rolling Stones strávil niekoľko romantických večerov (zrejme aj nocí) s pôvabnou filmovou producentkou Noor Alfallah (22). Navyše v samotnom meste lásky – Paríži, kde sa celosvetovo známa skupina pripravovala na vystúpenie.

Najprv sa mali pred dvoma týždňami zísť v súkromnom byte v miestnom podzemí, odkiaľ producentka odchádzala až skoro ráno. Pri jednej schôdzke vraj ale nezostalo. Paparazzi následne dvojicu načapali, ako sa spolu prechádza a pôsobí veľmi spokojne.

Noor Alfallah

Podľa zdroja Daily Mailu už sa brunetka dokonca stretla aj s kolegami Jaggera. „Mick má stále svoje legendárne čaro, ale dokonca aj kapela bola prekvapená, že niekto tak krásny a mladý ako Noor za ním prišiel do Paríža.“
„Mick absolútne nevyzerá, že by chcel spomaliť. Nepochybne mal zase úsmev na tvári a slávnu iskričku v oku,“ popisoval ho ktosi zo spevákovho okolia. Podľa neho je žena navyše veľmi sebavedomá a vzdelaná a k Mickovi sa hodí. „Sú obaja slobodní a zdá sa, že si spolu užívajú veľa zábavy,“ dodal zdroj.

Lenže o tom, či je naozaj rocker voľný, by sa ale dalo prinajmenšom polemizovať. Len nedávno sa totiž mal údajne rozísť s primabalerínou Melaniou Hamrick (31), ktorá mu v decembri minulého roka porodila syna, ktorý dostal meno Deveraux Octavian Basil Jagger. Spevák bol dokonca pri pôrode a z potomka mal vraj veľkú radosť. Napriek tomu ani ten ho u partnerky zrejme neudržal.

Deti Mick Jaggera

Ostatne už sa jedná o jeho ôsmej dieťa, okrem benjamínka má ešte dcéru Jade Jagger (46) z manželstva s herečkou Biancou Jagger (72), so speváčkou Marsha Hunt (71) má dcéru Karis (46), štyroch potomkov s dlhoročnou partnerkou Jerry Hall (61) – Elizabeth (33), Jamesa (32), Georgii (25) a Gabriela (19). S brazílskou modelkou Luciani Gimenez (47) syna Lucasa (18). Len ťažko povedať, či už s plodením detí skončil.