Novodobý Romeo a Júlia! Rodičia ich láske nepriali! Chlapec (14) ukradol auto a ušiel aj so svojou vyvolenou (11)!

158

Novodobý Romeo vzal svoju Júliu na útek v štýle Rýchlo a zbesilo. Štrnásťročný Kevin Figueros z newyorského Brooklynu ukradol svojmu otcovi sivý minivan značky Toyota a dal sa na adrenalínový útek so svojou milou Amaya Arguellesovou (11). Vo vozidle, ktoré rozhodne nie je pretekárskou károu, upaľovali rýchlosťou až 151 km/h.

Ich láske rodičia nepriali, preto sa mladý Kevin rozhodol vziať osud do vlastných rúk. Ukradol otcovi auto a unikal preč aj so svojou o tri roky mladší láskou, uviedol portál New York Post. Na diaľnici, kde sa smie ísť maximálne 105 kilometrov za hodinu, uháňal o 46 kilometrov rýchlejšie.

A aj keď je Kevin ešte len mladík, evidentne má už bohaté vodičské skúsenosti. Zastavený políciou bol totiž o tri dni neskôr až v takmer 2000 kilometrov vzdialenom meste Council Bluffs v Iowe, doplnil Daily Mail. Mladí milenci boli po zadržaní umiestnení do detekčného centra pre mladistvých.

Rakúsky puberťák chystal atentát a útek za džihádom, dostal dva roky

 Rodičia si  oddýchli 

Odtiaľ potom informovali ich rodičov. Tí si potom iste vydýchli, že sú ich ratolesti v poriadku. Láska je síce krásna vec, ale niekedy je na ňu potrebné dospieť. Snáď to detskí milenci pochopia. Nabudúce by totiž podobný útek z domova nemusel dopadnúť dobre …

Krásna a mladá učiteľka pôjde až na 10 rokov za mreže za sex so svojím žiakom (13)