Krásna a mladá učiteľka pôjde až na 10 rokov za mreže za sex so svojím žiakom (13)

3915

Tento románik ju vyšiel pekne draho. Stredoškolská učiteľka Alexandria Vera (24) z amerického Houstonu pôjde na 10 rokov do väzenia za to, že mala opakovane sex so svojím 13ročným žiakom.

Pomerom sa milenci netajili. Ten trval od leta 2015 do vlaňajšieho mája. Vera dokonca počas neho otehotnela. Aj keď sa rodičia chlapca nechali počuť, že sa na vnúča tešia, išla Vera nakoniec na potrat.

 30 rokov  väzenia 

Pár sa zoznámil na letnej škole. Potom si dohovorili schôdzku, na ktorej sa údajne prvýkrát pobozkali. Chlapec nakoniec začal u učiteľky prespávať. Kvôli tomu bola Vera najskôr obvinená z opakovaného sexuálneho zneužívania maloletého, za čo jej hrozilo až 30 rokov väzenia.

Súd nakoniec učiteľku obvinil len za sexuálne zneužitie a poslal ju za mreže „len“ na 10 rokov. „Chceme, aby pedagógovia vyučovali naše deti, ale chceme tiež, aby od nich držali svoje ruky ďalej,“ nechal sa počuť sudca.

Vera podľa neho síce nie je hrozbou pre ostatné deti, ale chcel svojím rozhodnutím poslať odkaz ostatným, ktorí by na maloleté chceli v budúcnosti vztiahnuť ruku.