Odvážne sestry (62 a 66) bránili auto pred lupičom (22)! Zbili ho, jedna skočila aj na kapotu!

733

Zuby nechty bránili svoje auto dve sestry (62 a 66) pred zlodejom (22) v Karvinej. Nedali mu ho zadarmo, mladík mal čo robiť, aby ho o dve generácie staršie ženy neprebili! Muža nakoniec chytila polícia v Poľsku.

Seniorky práve doviezli nákup mamičke, keď ich muž oslovil, že pomôže. Odmietli ho a vedeli prečo. Mladík sa k nim pri vstupe do domu pridal a pri výťahu staršej z nich drzo vzal z vrecka kľúčiky od auta. To sestry rozzúrilo.

„Mladšia žena ho chytila za ramená a strhla na zem, druhá sa pokúsila kľúče mužovi vytrhnúť,“ popísala policajná hovorkyňa Daniela Vlčková. Lupičovi sa podarilo vyšmyknúť, vybehol von a sadol do ich auta.

Okradnutí vzali spravodlivosť do vlastných rúk. Zlodeja Romana zmlátili bejzbalovými pálkami

 Skok na kapotu, skok z  kapoty 

To ale ešte nebolo všetko. Staršia zo sestier sa nehodlala vzdať. Keď sa dobývala dovnútra auta, tak sa muž pred ňou radšej zamkol. Tak si žena sadla na kapotu! „Keď sa však začal rozbiehať, radšej zoskočila. Našťastie,“ uviedla Vlčková. Poliak potom s autom ušiel.

Mladíka policajti neskôr zadržali v jeho domovine – v Poľsku. „Pár desiatok kilometrov za štátnou hranicou po krátkom prenasledovaní poľskými policajtmi,“ dodala policajtka. Práve do susednej krajiny bude zrejme odovzdaný na vyšetrovanie.

Zlodej chcel pripraviť nahého ninja o jeho pýchu! Polonahá priateľka sa zúfalo prizerala

 Toto radšej  neskúšajte! 

Guráž a odhodlanie senioriek je nepochybne závideniahodná, policajti ale pred podobnými akciami varujú.

„Je úplne pochopiteľný stres vyvolaný možnou stratou vozidla, ktorý ženám zaisťoval mobilitu. Ale v žiadnom prípade neodporúčame brániť takýmto spôsobom majetok. Páchateľ má oproti svojej vyhliadnutej obete výhodu v príprave a načasovaní útoku. Okrem momentu prekvapenia mu môže aj „nahrávať“ mladší vek, fyzická prevaha či ďalšie faktory. Pamätajte, že vaše zdravie či dokonca životy sú oveľa dôležitejšie ako majetok,“ uviedla Daniela Vlčková.

Zlodeji ukradli za 90 sekúnd luxusné BMW za 140 tisíc! Ako to urobili?