Opilec odkráčal z nemocnice s dýkou v chrbte, išiel si zafajčiť!

2362

Iný kraj, iný mrav, je príslovie, ktoré sa hodí na niektoré oblasti Ruska viac ako na iné. Táto príhoda je však veľa aj na väčšinu miestnych. V meste Kazaň na rieke Volge ošetrovali lekári opilca Vladimíra (34), ktorý po bitke v krčme skončil s masívnym nožom v chrbte. Muža pod parou to ale v špitáli moc nebavilo a v pokoji si odskočil na cigaretu.

Pacient Vladimír krvácal, z chrbta mu trčala dýka, ale svoj nikotínový zlozvyk jednoducho neovládol. „Musím si niečo zariadiť,“ vyhlásil podľa Daily Mailu a vstal z nemocničného lôžka. „Čo blázniš, kam ideš ?,“ kričala na neho zdravotná sestra cez celú chodbu.

„Je tam hrozná zima,“ kričal na neho ďalej. Vladimir bol síce zlomený bolesťou, ale chuť na cigaretu bola silnejšia. „Idem si zahulit,“ vyhlásil stroho a pokračoval ďalej. Že pri sebe nemá cigarety a vonku je mínus 10 stupňov, mu neprekážalo.

Vraj by mu niekto cigaretku vonku dal. Vláďa to nakoniec vzdal a vrátil sa dovnútra na ošetrenie. „Dáme vám injekciu a pustíme vás domov,“ chlácholila sestra nepoučiteľného fajčiara.

Dámy a páni, fajčenie zabíja. Na niekoho ale nestačí ani nôž v chrbte.