Otec rodiny zavraždil manželku aj štyri deti. Neprestajne ma buzerovala vo väzení budem mať konečne pokoj, vyhlásil

1449

Prípad, z ktorého mrazí. Michael Jones ubil baseballovou pálkou na smrť svoju manželku Casei kvôli tomu, že ho neustále „otravovala, nadávala mu a podnecovala hádky“. Až týždne po tomto strašnom čine postupne zabil aj všetky deti, pretože si ich až príliš spájal s manželkou, ku ktorej stále cítil silne negatívne emócie.

Otec štyroch detí je obvinený za vraždu Casei Jonesovej. Obhajoval sa tým, že ho jeho manželka obviňovala z podvádzania, bombardovala ho žiarlivými textovkami a nazvala ho hrozným človekom, ktorý nikdy nič neurobí dobre. Podľa policajných dokumentov o niekoľko týždňov neskôr zabil syna Camerona Bowersa (10), noc na to aj Prestona Bowersa (5). Opísal, že najstaršieho najskôr uškrtil, k ďalším vraždám už využil naplnenú vaňu.

Casei Jones

Detektívom prezradil, že o niekoľko dní neskôr ho začalo hrýzť svedomie a chcel sa priznať na Belleviewskej radnici. Nenašiel ale dostatok odvahy a svoju situáciu sa rozhodol vyriešiť tým, že vo vani utopil aj svoje dcéry, Mercallu (2) a Aiyanu (1).

Keď sa ho vyšetrovatelia spýtali, prečo to urobil, povedal len, že bol naštvaný na Casei a deti mu ju pripomínali. „Jednoducho to všetko do seba zapadlo a začalo to vyzerať ako cesta von,“ vyhlásil. Bol zatknutý po tom, čo polícia objavila telo jeho ženy v dodávke po autonehode. Jeho deti v nej však neboli, údajne ich pochoval pri ceste v okrese Marion v štáte Georgia.

Masová vražda zo žiarlivosti! Taxikár vyvraždil celú rodinu, ušetril len bábätko (7 mes.)!

 Dohnala ma  k tomu 

Vo zverejnenom rozhovore priznal, že samotným vraždám predchádzala celá rada udalostí. Manželia mali problémy s peniazmi a panovala medzi nimi nedôvera. Casei ho neustále urážala, opísal dokonca okamihy, kedy sa snažil spať a ona mu svietila do tváre baterkou a kričala na neho. „Vydržala aj celé hodiny. Myslím, že ma k tomu proste dohnala,“ povedal vyšetrovateľom,“ stále sa to hromadilo, hromadilo, a hromadilo … než som si to stihol uvedomiť, bolo toho na mňa už príliš.“ Casei údajne zabil už 10. júla tohto roka po tom, čo sa škaredo pohádali.

Policajtom neskôr priznal, že je vlastne rád, že je vo väzení. „Nikdy jej nebolo nič dobré, tu mám pokoj,“ povedal vraj.

Nielen ženy ale aj muži trpia v rodinách, len si to málokedy priznajú

Pritom to bol on, čo po autonehode, ktorá sa mu stala, zavolal políciu a nechal sa tak dopadnúť aj s manželkiným telom v kufri. Priznal sa potom, čo strážnici zacítili z jeho auta nepríjemný zápach rozkladajúceho sa tela. Rodina pojala podozrenie už v septembri, kedy už šesť týždňov nepočuli ani o Casei, ani o deťoch. Michaelova bývalá manželka údajne krátko navštívila ich dom, kde sa s ním stretla, jeho ženu ale už nevidela.

 Trest  smrti 

Prečo už vtedy niekto z rodinných príslušníkov nenahlásil štátnym orgánom zmiznutia ženy, nie je zatiaľ známe. Jones, ktorý bol v čase vrážd úplne príčetný, sa v tejto chvíli nachádza vo väznici Marion County potom, čo mal v októbri súdne konanie. Ďalšie ho čaká v januári 2020, kedy sa rozhodne, či bude odsúdený na trest smrti, čo je v štáte Florida stále legálne.

Milionár našiel svoju manželku mŕtvu: obesila sa po návrate z cesty okolo sveta