Otec zavraždil manželku a ich štyri deti. Telá skrýval 4 týždne!

2097

Američanka Casei Jonesová zmizla spolu so svojimi štyrmi deťmi na Floride. Nikto netušil, kde sú. Jej telo sa našlo o niekoľko týždňov neskôr. Z vraždy bol obvinený jej manžel, ktorý mal zabiť aj ich štyri deti! Ten vraj potom ešte dlhé týždne žil s ich telami, než ich pochoval v inom štáte.

Casei Jonesová vychovávala svoje štyri deti Aiyanu († 1), Mercalli Jones († 2), Perstona († 5) a Camaerona Bowers († 10) so svojím manželom Michaelom Jonesom na Floride. Pred šiestimi týždňami bez stopy zmizla aj so svojimi ratolesťami. Nenechala po sebe správu, ani nikomu nič nepovedala. „Nikdy som sa tak nebála. Netušili, kde je. Išli do svojho domu a bola preč. Dom bol prázdny,“ povedala Casein mama pre Fox35.

Vrah Michael Jones. Otec zavraždil štyri deti a manželku

„Casei je moje dieťa, je moja najmladšia. Nechcem, aby sa jej niečo stalo,“ uviedla a dodala, že má strach aj o svoje vnúčatá. „Znamenajú pre mňa celý svet, sú ako moje deti. Neviem, čo by som bez nich robila. Chcem ich mať doma v bezpečí,“ dodala. Hoci rodina o žene ani deťoch nepočula týždne, zmiznutie bolo nahlásené až v sobotu.

V jeho živote bol najdôležitejší sex, tak postupne znásilnil dcéry

Hneď na druhý deň vyšetrovatelia našli pozostatky Casei v susednom štáte Georgia. Polícia si po náleze ženy predvolala jej manžela Michaela Jonesa, ktorý kriminalistov zaviedol k hrobom svojich štyroch detí. Strážcovia zákona uviedli, že muž po zavraždení svojej rodiny skladoval ich tela, než ich previezol do iného štátu, kde ich pochoval. Polícia Jonesa zatkla a obvinila z vraždy.

Z pomsty zavraždil priateľke syna, len čo ho prepustili na kauciu