Otrasný zážitok! Ženu stredného veku pred dušičkami na cintoríne znásilnili!

574

Otrasný zážitok má za sebou pani vo veku asi 50 rokov, ktorá si sadla vo štvrtok okolo šiestej hodiny večernej na lavičku na cintoríne v britskej obci Hove vo Východnom Sussexe. Prisadol si k nej totiž šedovlasý štyridsiatnik, ktorý sa na ňu vzápätí vrhol a znásilnil ju. Podľa polície bola žena po útoku v stave silného šoku a nebolo možné ju detailnejšie vypočuť.

Britská polícia pátra po násilníkovi, ktorý vo štvrtok medzi pol šiestou a pol siedmou večer zaútočil na zhruba 50-ročnou ženu. Tá si sadla na lavičku na cintoríne pri kostole sv. Ondreja v obci Hove vo Východnom Sussexe v juhovýchodnom Anglicku.
Prišiel k nej biely, šedovlasý muž vysoký necelých 170 cm, posadil sa vedľa nej a potom ju napadol a znásilnil. Polícia nemohla ženu detailnejšie vypočuť, pretože bola po útoku v ťažkom šoku, v zraniteľnom rozpoložení mysli, nemohla bezprostredne vypovedať a dostávala podporu špeciálne vycvičených policajtiek.
„Veríme, že išlo o izolovaný incident, ale samozrejme toho chceme najskôr, ako to len pôjde, zistiť čo najviac,“ povedala britskému Daily Mailu detektívka inšpektorka Vickie Marokiová z polície v Brightone.