Hororový príbeh adoptovanej dcéry, ktorá vraj chcela vyvraždiť svoju rodinu! Dievča prehovorilo

351
Príbeh ako vystrihnutý z hororového filmu!

Svet šokoval príbeh rodiny Barnettových, ktorí tvrdia, že ich adoptívna dcéra Natalie Grace nie je tým, za koho sa vydáva. Podľa slov rodiny Natalie Grace v čase adopcie nemala šesť rokov, ale dvadsaťdva! Navyše ju adoptívna mama Kristine obvinila z toho, že sa ju a jej rodinu snažila zavraždiť. Natalie Grace sa preto rozhodla verejne prehovoriť a obvinenia voči nej označila za klamstvá!

Kristine Barnettová so svojím manželom Michaelom a dvoma synmi bývala v meste Westfield v americkom štáte Indiana. Rodina žila spokojným životom. Manželia si však priali ďalšie dieťa, avšak Kristine nemohla otehotnieť, preto sa rozhodli pre adopciu. V roku 2010 adoptovali dievčatko menom Natalie Grace, ktoré v tej dobe malo mať šesť rokov. Dievča pochádzala z Ukrajiny a trpela poruchou rastu tzv. Dwarfismom. Natalie nemala šťastie. Najskôr ju opustila jej mama a neskôr sa jej vzdala aj rodina, ktorá ju adoptovala. Barnettovi jej preto chceli ponúknuť lepší život.

„Natália bola extrémne nervózna. Bolo vidieť, že potrebuje veľa podpory a starostlivosti. Všimla som si už na parkovisku, že nemôže chodiť. O tom v dokumentoch nebola ani zmienka,“ uviedla Kristine pre britský denník Daily Mail. Postupom času sa však rodinné šťastie malo začať rúcať. Kristine uviedla, že si všimla, že má dievča pubické ochlpenie, nemá ukrajinský prízvuk a nehrá sa s hračkami. Preto vzala dcéru k lekárovi, ktorý uviedol, že dievčaťu je okolo štrnástich rokov! Dievča navyše mala vyhrážať celej rodine smrťou. „Vyhrážala nám a kreslila obrázky so slovami, že zabije ostatných členov rodiny, zabalí ich do deky a pochová na záhrade,“ uviedla Kristine s tým, že dievča podstúpilo vyšetrenie, ktoré potvrdilo, že bola narodená v roku 1989.

Hororový príbeh adoptovaného dievčatká! „Snažila sa nás zabiť!“

Rodina teraz čelí obvineniu zo zneužitia a zanedbania dieťaťa. Barnettovi totiž zmenili v roku 2012 jej vek na dvadsaťdva rokov, nechali dievča samotné v byte a presťahovali sa do Kanady. Prípad si získal celosvetovú pozornosť a začal byť prirovnávaný k slávnemu hororu Sirota.

Adoptívna dcéra Kidmanovej sa vydala. Herečku na svadbu nepozvala

Natalia Grace, ktorá teraz žije u novej adoptívnej rodiny, sa preto rozhodla prehovoriť. „Nie je to pravda. Vôbec to nie je pravda. Len chcem, aby ľudia počuli moju verziu,“ povedala s plačom Natalia Grace v rozhovore pre Dr. Phill. Navyše uviedla, že si nepamätá, že by ju Barnettovi vzali na osudné vyšetrenie. To mala podstúpiť až potom, čo ju rodina opustila. Cyntiha Mansová, nová adoptívny mama Natalie, uviedla, že vyšetrenie preukázalo, že mala skutočne v čase adopcie šesť rokov.

Rodičmi zanedbávané dievča malo byť vyliečené „znovuzrodením“. Počas otrasného terapeutického procesu ju udusili