Hororový príbeh adoptovaného dievčatká! „Snažila sa nás zabiť!“

1309
Príbeh ako vystrihnutý z hororového filmu!

Príbeh ako vystrihnutý z hororového filmu! Manželia pochádzajúci zo Spojených štátov nemohli mať ďalšie dieťa, rozhodli sa preto, že adoptujú ukrajinské dievčatko Natalii Grace. Správanie šesťročného dievčatka sa však pomaly začalo meniť a jej adoptívna mama Kristine Barnettová (45) tvrdí, že Natalia sa ju pokúsila zabiť a ohrozovala aj jej synov. Barnettovi až po pár rokoch zistili, že dievčaťu, ktorá má poruchu rastu, v skutočnosti nemá deväť rokov, ale dvadsaťdva!

Rodina Barnettových patrila medzi veľmi obľúbených v meste Westfield ležiacom v americkom štáte Indiana. Kristine Barnettová tam viedla škôlku a s manželom Michaelom vychovávala dvoch synov. Pár si prial veľkú rodinu a premýšľali o ďalšom dieťati, Kristine však už nemohla znova otehotnieť. Rozhodli sa preto, že ďalšie dieťa adoptujú. V roku 2010 si osvojili dievčatko Natilii Grace, ktorá pochádzala z Ukrajiny. Dievča trpela poruchou rastu tzv. dwarfismem. „Vždy som chcela mať veľkú rodinu, mala som ale niekoľko komplikácií v tehotenstve, a tak už nebolo možné, aby sme mali ďalšie dieťa,“ povedala Kristine pre britský denník Daily Mail.

O Natalii Grace moc informácií nemali. Iba vedeli, že mala šesť rokov a rodina, ktorá ju pred nimi adoptovala, sa jej čoskoro vzdala bez udania dôvodu. „Natália bola extrémne nervózna. Bolo vidieť, že potrebuje veľa podpory a starostlivosti. Všimli sme si už na parkovisku, že nemôže chodiť. O tom v dokumentoch nebola ani zmienka,“ uviedla Kristine s tým, že prvé chvíle s dievčatkom boli úžasné a rodina si ju rýchlo zamilovala. Avšak to sa čoskoro zmenilo a spolužitie s novou členkou rodiny sa premenilo v úplný horor.

Dráma na Viedenskom letisku, nebol to film, bola to skutočnosť!

Prvé podozrenie Kristíny, že s dievčaťom nie je niečo v poriadku, prišlo na pláži. „Chlapci utekali do vody a Natalie chcela, aby sme ju odniesli do oceánu. Michael a ja sme boli hrozne unavení, tak sme ju poprosili, aby počkala pár minút. Ona však zrazu vstala a bežala do oceánu. Pamätám si, že sme sa s Michaelom na seba pozreli a pomysleli si, čo sa deje? Nemohla predsa ešte pred sekundou chodiť a zrazu vstala a utekala!“ Rozpráva Kristine.

Ďalšie podozrenie prišlo, keď Nataliu kúpala. „Kúpala som ju a všimla si, že má pubické ochlpenie. Bola som v šoku. Bolo mi povedané, že má šesť rokov, a bolo zjavné, že to tak nie je,“ uviedla Kristine s tým, že si všimla, že sa Natalia nehrá s hračkami a používa slová, ktoré v jej veku nemohla poznať. Navyše nemala prízvuk, a keď sa jej spýtali na rodnú Ukrajinu, nedokázala odpovedať. S dievčaťom preto zašla k známemu lekárovi, ktorý uviedol, že dievčaťu je okolo štrnástich rokov a možno viac! V tú dobu sa správanie Natalie zhoršilo.

Charlize Theronová a jej tiene minulosti

Natalia sa začala svojej rodine vyhrážať. Na zrkadlá dokonca rozmazala telesné tekutiny. Kristine navyše uviedla, že sa ju pokúsila zabiť. „Vyhrážala nám a kreslila obrázky so slovami, že zabije ostatných členov rodiny, zabalí ich do deky a pochovajú na záhrade. Uprostred noci nad nami stála. Nemohli ste jesť ani spať. Museli sme schovávať všetky ostré predmety. Videla som ju, ako dáva chemikáliu, bielidlo alebo niečo také, do mojej kávy, a keď som sa ju spýtala, čo sa deje, odpovedala, že sa ma snažia otráviť,“ opísala Kristine.

Príbeh rodiny Barnettových sa podobá hororovému filmu Sirota. Natalie nejaký čas strávila na psychiatrii, kde podľa informácií Daily Mail psychiater rodine povedal, že dievča uviedla, že má osemnásť rokov. V roku 2012 Barnett legálne zmenili jej vek na dvadsaťdva, aby mohla podstúpiť psychiatrickú liečbu pre dospelých. Nechali ju samotnú v byte a odsťahovali sa. Vtedy sa o ich prípad začala zaujímať polícia a Barnettových obvinila z opustenia dieťaťa. „Bola sama v byte v Lafayette, zatiaľ čo zvyšok rodiny sa odsťahoval do Kanady,“ stojí podľa The Sun v dokumentoch polície. Kristine aj Michael obvinenia odmietajú, polícia prípad ďalej šetrí.

Modriny od manžela zakryjete púdrom, radila ženám marocká televízie