Ozzy Osbourne (68) si vzal Sharon (64) pred 34 rokmi. Odvtedy ju niekoľkokrát podviedol a korunu tomu nasadil minulý rok, keď priznal, že si našiel oveľa mladšiu milenku. Jeho žena sa cítila ponížená a chcela sa dať rozviesť. Tento rok mu odpustila a pred zrakmi rodiny sobáš obnovili symbolickým obradom.

„Je to nový začiatok. Všetci by po rokoch spolužitia mali svoj sobáš nejako obnoviť,“ povedal spevák v rozhovore pre magazín Hello!.
    „Keď som išiel k oltáru, cítil som sa ako znovuzrodený, ako keby som dostal v živote novú šancu. Viem, že ma moja žena veľmi miluje, a ona tiež dnes už vie, ako veľmi milujem ja ju. Som nadšený a teším sa na to, čo nám budúcnosť prinesie,“ doplnil dojatý Ozzy.

Sharon pred nedávnom oznámila, že by chcela svadobný sľub obnoviť. Vadilo jej, že bola svetu na smiech kvôli afére jej manžela s mladšou kaderníčkou Michelle Pugh.

„Pripadala som si ako hlupák. Každý o tom vedel a každý sa mi smial. Bola som na smiech úplne všetkým,“ zverila sa.

Kvôli Ozzyho pomeru sa od neho Sharon na jar roku 2016 odsťahovala a uvažovala nad rozvodom. Už v minulosti totiž trpela niekoľko jeho záletov.

„Nešlo to. Keď ste s niekým tak dlho, máte spolu deti, máte dožitý kus života, nejde len tak odísť a nechať to všetko za sebou. Sme až príliš prepojení. A stále je medzi nami láska. Vieme o sebe toľko a pomáhame si navzájom. Ozzy mi povedal, že to bol úlet a skončilo to,“ doplnila.

Sharon stretla Ozzyho prvýkrát pred 36 rokmi. Vtedy bol jej otec Don Arden manažérom kapely Black Sabbath, v ktorej Ozzy spieval. O dva roky neskôr sa vzali na havajskom ostrove Maui. Majú spolu tri deti – Aimee (33), Kelly (32) a Jacka (31).