Johnny Depp (53) zakazoval svojej vtedy ešte manželke Amber Heardové (31), aby sa v pripravovanom snímke odhalila a súhlasila s erotickými scénami. Producent Christopher Hanley oznámil, že bol Depp veľmi nepríjemný a neoblomný a chcel, aby s ním Heardová ukončila spoluprácu na snímke London Fields.

   „Amber vo filme zobrazovala femme fatale a to bolo pre Deppa neprípustné,“ povedal pre Daily Mail Hanley.
    Depp vraj kvôli tomu bol veľmi agresívny a Amber bola pod veľkým tlakom. Kvôli tomu ich vzťah začal škrípať. Herečka si nechcela nechať hovoriť do práce. Ako profesionálka s odhalenými scénami vo filme nemá problém, napriek tomu podľa producenta bez povolenia zasiahla do scenára a prepisovala niektoré scény. Vo finále mala na natáčaní erotických scén dablérku, aby sa ona sama nemusela odhaľovať.

Heardová si ešte pred rozvodom posťažovala, že sa necíti byť slobodná a obvinila Deppa tiež z domáceho násilia. Vypovedala, že to práve ona bola vo vzťahu obeť a trpela.

Pritom bývalá hercova manželka Vanessa Paradisová oznámila, že Depp nikdy nemal násilnícku povahu a neverí, že by sa tak rýchlo dokázal zmeniť. K ženám sa vraj vždy správal veľmi galantne a s úctou a nebol by schopný na ne vztiahnuť ruku. Heardová tak bola obviňovaná, že si celú vec vymyslela a úmyselne si ublížila sama.

Teraz už má herečka za Deppa náhradu. Chodí s rozprávkovo bohatým miliardárom Elonom Muskom (Tesla).