Bezprizorné dievčatko na ulici o polnoci vzbudila v susedovi veľké podozrenie. Jeho tušenie, že sa deje niečo zlé, sa malo čoskoro potvrdiť. Privolaní policajti našli v byte drasticky ubodanú kaderníčku, matku dievčatka. Jej nevlastného otca potom zatkli polonahého, keď sa pokúšal dostať k susedom s dvoma bábätkami v náručí.

Utorkové noc v New Jersey. Pol hodina po polnoci. Všade pokoj, len na ulici pred jedným z obytných domov blúdi malé decko. Dievčatku má 5 rokov a jej mamičkou je kaderníčka Michelle Burnsová (†36). Tá je tou dobou už najskôr po smrti, ale nikto o tom ešte nevie. Len jej priateľ Jeffrey Daniels (36), ktorý ju dobodal.

Susedovi osamotené dievčatko príde podozrivé, volá preto políciu. Tá najprv vypočúva mladšiu sestru Michelli, bývajúcej hneď vedľa. Popoludní vraj začula od vedľa hádku a potom sa sestre nemohla dovolať, uviedol server Daily Mail. Ďalšia susedka policajtom vypovedala, že u nej klopal Daniels a chcel po nej, aby ho zviezla. Zo strachu mu neotvorila. Nato polícia vstúpila spolu s dievčatkom do bytu Michelle Burnsovej.

Našla úbohú ženu mŕtvu, s bodnými ranami v krku. O pár hodín neskôr bol zadržaný v susednej štvrti Michellin partner, ako stále klope na ľudí a domáha sa otvorenia. Pri zatýkaní držal v náručí dve bábätká (6 a 18 mes.), Ktoré mal so svojou priateľkou. Na sebe nemal nohavice, ani nebol obutý, uviedla televízia ABC 7 NY.

Emocionálne silné fotky vám ukážu domáce násilie bez cenzúry

V zúrivej hádke Michellu niekoľkokrát bodol do krku kuchynským nožom, potom utiekol aj s oboma deťmi. Bude súdený za vraždu, zanedbávanie výchovy a držanie strelnej zbrane.

Obom dievčatkám, ktoré mal páchateľ brutálnej vraždy pri sebe, sa nič nestalo. Pre istotu boli prevezené na pozorovanie do nemocnice. Úbohá najstaršia dcérka je teraz v starostlivosti svojho biologického otca.

Modriny od manžela zakryjete púdrom, radila ženám marocká televízie

Podľa mladšej sestry bol vzťah Michelle a Danielsa vždy plný hádok a násilia, ale Michelle sa vraj nikdy neodhodlala zo strachu na druha podať trestné oznámenie. Údajne sa bála, že jej siahne na život. Rovnako tak starší brat zavraždenej John Boccellari aj ďalší členovia rodiny sa snažili kaderníčku z nezdravého vzťahu vyslobodiť. Bohužiaľ sa im to však nikdy nepodarilo.

Kamarát mŕtvej založil účet na GoFundMe, aby tak aspoň rodine pomohol s výkladmi na pohreb.

Otec zákaz približovať sa k rodine, vyriešil vystrieľaním rodiny!