Dvaja „Chrobáci“ sú viac ako jeden.

Dvaja posledný členovia kapely Beatles sa zišli v štúdiu, aby mohli spolupracovať na pripravovanom albume bubeníka Ringo Starra. Ide o prvé spoločné nahrávanie bývalých „Chrobákov“ za posledných sedem rokov.
V pondelok večer zverejnil Ringo Starr na svojom profile na sociálnej sieti Twitter spoločnú fotku s popisom „vďaka, že si sa zastavil a báječne hral na basu. Zbožňujem ťa, lásku a mier.“ Bubeníkov plánovaný album zatiaľ nemá meno ani dátum vydania. Bude ale nadväzovať na dosku Postcards form Paradise z roku 2015.
Paul McCartney si s Ringo Starrom zahral na jednom pódiu pri príležitosti galavečera cien Grammy v roku 2014. Novú hudbu ale nenahrávali od roku 2010, kedy Starr vydal album Y Not. McCartney na ňom spieval v piesní Walk With You a hral na basgitaru v Peace Dream.

Prvé dohady o novej spolupráci vznikli, keď spoločenský magazín TMZ „pristihol“ Ringa s Paulom na spoločnej večeri v reštaurácii v Kalifornii 16. februára. Spoločnosť im robil ešte herec Tom Hanks a hudobník Dave Grohl (Bývalý bubeník kapely Nirvana, teraz frontman Foo Fighters).
Starr pre svoju novú platňu zohnal tiež ešte gitaristu Joea Walsha z kapely Eagles. Tí majú na svedomí napríklad známy hit Hotel California z roku 1977.