Perry si kvôli závislosti nepamätá tri roky nakrúcania seriálu Priatelia

449

    „Nepamätám si tri roky natáčania,“ povedal Perry v rozhovore pre Radio 2 Breakfast Show s Chrisom Evansom s tým, že bol niekedy počas natáčania úplne „mimo“ a mohli za to lieky, ktoré v tom čase bral.

    Keď sa ho moderátor spýtal na to, ktorý diel obľúbeného seriálu Priatelia má najradšej, odpovedal Perry, že má „okno“.

    „Konkrétne si nepamätám natáčanie medzi treťou a šiestou sériou,“ povedal s tým, že kvôli tomu radšej ani nemyslí na to, ktorá epizóda seriálu podľa neho bola najlepšia.

    Matthew sa niekoľko rokov liečil zo závislosti na alkohole a liekoch. Alkohol už piť vôbec nesmie, pretože by závislosti okamžite znovu prepadol.

    „Nemôžete mať problém s drogami tridsať rokov a potom očakávať, že sa to vyrieši za 28 dní,“ vysvetlil pred časom v jednom z rozhovorov herec, ktorý aj napriek tomu liečebne vždy považoval za jediné riešenie abstinenciu, pretože závislého oddelít od prostredia, kde drogy bral.

    Matthew sa celý život potýkal s tým, že bol kvôli natáčaniu seriálu Priatelia veľa na očiach. A práve to jeho psychika nevládala. „Nemám moc rád pozornosť okolia, ale bol som v televíznom programe, ktorý sledovalo tridsať miliónov divákov. Takže to všetci vedeli. Všetky moje problémy boli vec verejná,“ zaspomínal Perry v rozhovore pre Hollywood Reporter.