Spevák z One Direction bude na syna mesačne platiť 355 tisíc

615

   Chlapec bude vyrastať predovšetkým s matkou v Los Angeles. Jeho slávny otec na neho bude platiť vysoké alimenty. Mesačne v prepočte minimálne 12 tisíc eur.

    Tomlinson súhlasil, že uhradí Briane a synovi každý mesiac nájom za štvorizbový dom v kalifornskom Calabasas (v přepočtu 5 tisíc eur) a na to poskytne asi 7 tisíc eur na ostatné chlapcove potreby. Než Sydney Rain dospeje, čo bude v roku 2034, slávny otec za neho zaplatí minimálne 2,5 milióna eur.

    Louis teraz bude niekoľko týždňov zdržiavať v Los Angeles, aby matke svojho syna pomáhal. So stylistkou vraj nikdy nechodil, otehotnela počas ich krátkeho milostného pomeru vlani na jar. Napriek tomu sa spevák z narodenia syna raduje.

    Dvojica sa stretla vďaka spoločným priateľom. Tomlinson sa v marci 2015 rozišiel s dlhoročnou priateľkou Eleanor Calderovu a v máji sa na pár akciách ukázal s Brianom Jungwirthová. Znovu sa k sebe vrátiť nemienia, ale o syna sa budú oba dva zodpovedne starať.

    „Obaja sú naozaj šťastní, a hoci nie sú vo vzťahu, ich priateľstvo je extrémne silné a obaja sú z dieťaťa naozaj nadšení. Je ešte skoro, ale Briana a zdravie dieťaťa sú teraz najdôležitejšou vecou,​​“ dodal známy dvojice.