Perspektívny, v kolektíve obľúbený, len masturbuje na verejnosti. Úchyl dostal 14 mesiacov

979

Nutkavá túžba uspokojovať sa na verejnosti dohnala Petra K. (56) pred plzenský okresný súd. Muž, ktorý strávil takmer polovicu života vo väzení, si má odsedieť rok a dva mesiace. Odhaľoval sa pred mladými dievčatami, u ktorých jeho exhibícia zanechala veľmi nepríjemné pocity. Za mreže sa recidivistovi späť nechce, verdikt nie je právoplatný.

Zamestnávateľ pritom na recidivistu spieval samé ódy. Pokojný, nekonfliktný, s dobrou pracovnou morálkou. Lenže keď to na neho prišlo, nasadil parochňu a ukájal sa pred dievčatami v parku, na stanici či v autobuse. „Používal pritom špeciálne tepláky so sieťovinou v rozkroku, aby mu bol vidieť stoporený penis,“ uviedol podľa serveru Novinky.cz prokurátor.

Matka predávala úchylovi 10-ročného chlapca, ten ho opakovane znásilňoval.

Úchyl, ktorý je na súde ako doma, sa kajal a sľuboval nápravu. „Potrebujem liečbu, aby som bol v pokoji a už nepáchal nič ďalšie podobné. Beriem už lieky, ktoré zabraňujú erekcie a znižujú agresivitu. Ľutujem, či som slečnám spôsobil nejaké trauma. Nikomu som ublížiť nechcel,“ tvrdil s tým, že na obnažovanie na verejnosti je závislý.

Pár si cez Airbnb prenajal byt hrôzy! Cez kameru ich v posteli pozoroval úchyl

 Bez odborníka je  rizikom 

Vytúženej podmienky sa ale Petr K. nedočkal, hoci žiadal súd o zhovievavosť. „Jeho pobyt na slobode by bol bez dohľadu odborníka rizikový. Zatiaľ ale postačí, keď bude pravidelne dochádzať na ambulantnému špecialistovi. Mám doložené, že sa tak už deje,“ uviedla sudkyňa.

Policajti zatkli muža, ktorý vraj zneužil 555 žien!

Odsedieť si má rok a dva mesiace. „Prídem o prácu aj o bývanie. Po prepustení z posledného výkonu trestu v júni 2019 som sa snažil vybudovať zázemie a žiť usporiadane,“ kajal sa Peter K. pred vynesením rozsudku. Potom si ponechal si tak lehotu na prípadné odvolanie.