Byt hrôzy si na populárnej stránke Airbnb našiel pár zo Škótska. Dougie Hamilton (34) a jeho priateľka odleteli do kanadského Toronta na dovolenku. Avšak v byte, ktorý si prenajali cez známu stránku, ich mal v úmysle niekto Špehovať! V hodinách, ktoré boli nasmerované priamo na posteľ, bola zabudovaná špionážna kamera.

Dougie Hamilton (34) so ​​svojou priateľkou odleteli zo škótskeho Glasgow do kanadského Toronta, aby tam strávili príjemnú dovolenku. Avšak ich dovolenka sa zmenila v horor!

Pár strávil v byte len pár minút, než si všimol hodín, ktoré boli v blízkosti postele. Ako pár prezradil serveru DailyMail, z hodín mali od prvej chvíle divný pocit. Pozerali sa na ne dlhých desať minút, než prišli na niečo desivého.

„Vybral som z nich nabíjačku a videl, že je tam lítiová batéria. V tom som posunul prednú časť smerom k hodinám a videl som, že tam je kamera. Nevedeli sme, či nás majiteľ sleduje. Bolo to proste desivé a nechceli sme zostať, „uviedol Dougie a dodal, že hodiny mierili smerom do obývačky a spálne.

Zlodej chcel pripraviť nahého ninja o jeho pýchu! Polonahá priateľka sa zúfalo prizerala

„Sme nevinne zmýšľajúci ľudia, ale hodiny boli nasmerované priamo na posteľ a my sme si pomysleli, že to možno malo ďaleko zlovestnejší účel,“ povedal Dougie. Prípadom sa už zaoberá polícia aj bezpečnostný tím Airbnb.