Na swingers party v Bielorusku zavítali policajti. Nemali na sebe ale kostýmy z latexu a rozhodne sa nechceli pridať. Špeciálne jednotky prerušili ilegálne orgie na chate v blízkosti bieloruského hlavného mesta Minsk.

Party bola zrovna v plnom prúde, keď dom v sobotu večer vyrabovali špeciálne jednotky. Tým sa podarilo zatknúť viac než 50 ľudí.

 Razie na swingers  party 

Na internete sa objavili záznamy polonahých, spotených ľudí, ktorí si na party prišli užiť. Nechýbal ani pult s hudbou a improvizovaný bar, v ktorom by si každý našiel alkohol podľa svojho gusta.

Vek účastníkov sa pohyboval medzi dvadsiatimi až štyridsaťpäť rokmi. Úrady celú akciu označili za ilegálne bordel. „Klientela“ zahŕňala celú škálu ľudí. Našli sa tu páry, študenti alebo tiež prostitútky. Polícia zatkla 34 mužov a 18 žien.

Party organizovali dvaja nezamestnaní ľudia, ktorí si týmito akciami privyrábali už od roku 2016. Návštevníkom akcie nechýbala ani sauna alebo bazén. Organizátori si svojich zákazníkov hľadali hlavne na sociálnych sieťach, ale aj štýlom „jedna pani povedala“.

Vstupné na šťavnatú akciu vyšlo na slušné 160 eur. Ženy mali vstup zdarma.

Ministerstvo vnútra Bieloruskej republiky uviedlo, že sa zo swingers párty postupne v Bielorusku stáva hit.

Záhadná smrť krásnej modelky Ivany na swingers party, bola vraždou, alebo nehodou?

Prostitúcia a bordely sú v Bielorusku ilegálne. Eskortné služby sú hodnotené ako priestupok, kdežto prevádzkovanie bordelu môže vyústiť až k trestu väzenia.