Škandál na dovolenke v Chorvátsku! Ženu znásilnili v hotelovej izbe vedľa manžela!

788

Nie je zážitok ako zážitok! Na dovolenku v Chorvátsku nezabudne štyridsaťročná žena, ani jej manžel! Do hotelovej izby prišiel v noci neznámy muž a Poľku znásilnil! Priamo vedľa jej manžela!

Ľudia na dovolenku chodia za oddychom, exotikou, slnkom, morom i zážitkami. A práve asi len zážitok, a pomerne pekelný, si z chorvátskej Makarskej riviéry odváža štyridsaťročná Polka so svojím manželom.

Bol to večer ako každý iný. Navečerali sa, popili alkohol a unavení si išli ľahnúť do svojej izby. V noci ale ženu zobudili dotyky. Lenže keď otvorila oči, nestačila sa čudovať. Neobchytával ju jej manžel, ale cudzí muž!

 Znásilnil a  utiekoll

Polke zakryl ústa, aby nemohla kričať a nezobudila manžela, ktorý ležal priamo vedľa nej a spal. Behom chvíľky ženu znásilnil a potom z izby utiekol! Vydesená turistka sa síce snažila zobudiť manžela, ale to sa jej nepodarilo. Všetko mu povedala až pri raňajkách!

Za znásilnenie Poľky a transsexuáli už dostal vodcu gangu 16 rokov väzenia

 Manžela  nadrogovali 

Manželia ihneď zavolali políciu, ktorá sa prípadom začala zaoberať. Okrem iného zistila, že dvere hotelovej izby, kde k incidentu došlo, poškodené neboli, z čoho vyplýva, že násilník vliezol do izby oknom. Navyše našli v manželovom pití omamné látky, čo vysvetľuje to, prečo sa ho manželke nepodarilo prebudiť!