Chcela hrať na city a žobrať, ale akosi zabudla na to, že ako žena žijúca v chudobe rozhodne nevyzerá. Falošnú žobráčku z Rumunska zatkla polícia v americkom New Jersey, keď pri ceste žobronila o peniaze pre svoje bábätko. Na sebe pritom mala Dorina Caldarasová (34) luxusné oblečenie a vo vrecku iPhone X v hodnote tisíc euro.

Polícia z New Jersey varovala na svojom facebookovom profile verejnosť ohľadom falošných žobrákov. Strážcovia zákona zatkli Caldarasovou pri ceste. So sebou mala ceduľu s fotkou bábätka a nápisom, na ktorom stálo: „Mám jedno dieťa, v mene Boha vás prosím, pomôžte mi kúpiť veci pre dieťa a plienky.“

AKO SA ŽIJE VO VÄZENÍ, PANI GUCCIOVÁ?

Lenže to bol podvod ako vráta do stodoly. Ako po zadržaní sama falošná zlodejka priznala, je členkou organizovanej rumunskej skupiny, ktorá prišla z New Yorku do New Jersey, aby tam prosila o peniaze. „Mala pri sebe kabelku za 1,1 tisíc, drahé šperky a nový iPhone X a vôbec nevyzerala, že by potrebovala peniaze,“ uviedla polícia.

 Pozor na ľudí s ceduľou  pri ceste 

Podľa policajtov mala „žobráčka“ na sebe značkové topánky od Michaela Korsa a k tomu ešte čerstvo nalakované nechty. „Je pekné dbať na dobročinnosť, ale nie je dobrý nápad darovať peniaze každému, kto stojí s ceduľou pri ceste,“ varovala ďalej polícia. Strážcovia zákona sa teraz zameria na skupinu, z ktorej žena pochádza.

Američan vzal vlajku mŕtvemu japonskému vojakovi. Po 73 rokoch ju vrátil jeho rodine