Prípad modelky, ktorá vypadla z balkóna a svedčila v procese s futbalistami polícia uzavrela

1322

Polícia po dvoch mesiacoch vyšetrovania uzavrela prípad ruskej modelky, ktorá v Špindlerovom Mlyne vypadla z balkóna hotela. Udalosť si získala veľkú pozornosť, pretože mladá žena svedčila vo svojej domovine v prípade dvoch futbalistov, ktorí sa v centre Moskvy popasovali s niekoľkými ľuďmi.

Ruská modelka a tanečnica z moskovského klubu Egoist Jekaterina Bobkovová skončila vo vážnom stave v nemocnici potom, čo spadla v Špindlerovom Mlyne z balkóna. Utrpela zlomeninu panvy a dvoch rebier, mala pomliaždené pľúca a vnútrolebečné krvácanie. Dva týždne bola v kóme. Už od počiatku sa hovorilo o tom, že mladá žena vypadla z balkóna, pretože sedela na zábradlí a fajčila.

Modelka svedčila proti futbalovým reprezentantom a nato v Špindli vypadla z balkóna!

Polícia napriek tomu musela celú vec náležite vyšetriť – Bobkovová bola totiž jedným z dôležitých svedkov v procese s ruskými futbalistami Pavlom Mamajevom (30, Krasnodar) a Alexandrom Kokorínom (28, Zenit Petrohrad). Tí sa vlani v centre Moskvy pobili s niekoľkými ľuďmi, medzi ktorými boli aj miestni vysokí úradníci.

 Oboch súd poslal za  mreže 

Bobkovová sa minuloročnému incidentu prizerala z bezprostrednej blízkosti a pred súdom vypovedala proti dvom futbalistom. Nebolo divu, že sa objavili špekulácie, že modelke niekto z balkóna pomohol.

Nové svedectvo o drogách, prostitútkach a otročení na jachte starého miliardára na ktorej záhadne zomrela modelka († 20)

To sa však nepotvrdilo. „Predbežne možno povedať, že sa do dnešnej doby z nazhromaždených dôkazov nič nenasvedčuje tomu, že dôvodom pádu mladej ženy mohol byť zásah iné osoby. Zrejme sa teda jednalo o nehodu,“ potvrdila policajná hovorkyňa Ivana Ježková.