Vyšetrovanie vraždy manželky († 45) niekdajšieho spoluhráča Jaromíra Jágra z Omska Maxima Sokolova (47) finišuje. Všetky stopy nasvedčujú, že hanebný čin spáchal ich mladší syn Arsenij (15), ktorý bol od začiatku hlavným podozrivým a čelí tiež obvineniu z ťažkého ublíženia na zdraví svojho súrodenca Maxima (18), na ktorého chcel hrdelný zločin hodiť! Motív? Žiarlivosť!

Osemnásťročný brankár juniorského tímu Petrohradu, ktorý pred rokmi porazil zhubnú leukémiu, je od 13. júna v kritickom stave. Po napadnutí nožom stále nebol schopný komplexného výsluch. Hovoriť mu zakázali lekári a písať nemôže, lebo má porezané ruky!

Vtedy ešte šťastná rodina nevedela, aké hrôzy ju čakajú

Aj tak už polícia vraj nazhromaždila dostatok dôkazov (vrátane odtlačkov prstov na vražednej zbrani), ktoré usvedčujú pätnásťročného chlapca. Ten podľa niektorých ruských médií mohol konať na objednávku otca, s čím sa ale kriminalisti nestotožňujú. Zo stola podľa všetkého sfúkli aj variant, že za podlým aktom stojí niekto tretí, kto sa vraj v čase vraždy okolo domu hrôzy »motal«.

Krvavý masaker v Modranke! Manželov Jozefa a Adrianu našli ležať v kaluži krvi.

Pokiaľ bude Arsenij skutočne súdený, čaká ho podrobné psychiatrické vyšetrenie. Experti cez duševné zdravie sa domnievajú, že nie je psychicky v poriadku.

K úsudku ich viedlo aj jeho správanie na pohrebe mamičky Iriny. V obradnej miestnosti ako by nebol duchom prítomný, neplakal, nezapálil sviečku a podľa svedkov sa chvíľami dokonca potmehúdsky usmieval.

Milionársky synček rozsekal celú svoju rodinu sekerou! Nikto nevie prečo!