Dobre situovaný manželský pár, ktorý šokujúcim spôsobom zahynul v sobotu v obci Modranka pri Trnave. Políciu privolala ich osemnásťročná dcéra, ktorá si všimla krvavých stôp pri garáži. Vnútri kriminalisti našli už len mŕtve telá. Podľa susedov išlo o slušnú a dobre materiálne zaistenú rodinu.

Brutálna tragédia riadne šokovala obyvateľov triapóltisícovej  obce Modranka pri Trnave. Podľa TV Markíza tú 18-ročná dcéra privolala políciu s tým, že na vrátach od garáže sú stopy krvi. Dvere otvorili hasiči za prítomnosti polície. Vnútri našli jej rodičov Jozefa († 47) a Adrianu († 50).

Mŕtvi ležali v garáži, tvárou k zemi, ale ich osud sa už nadobro uzavrel. Obaja boli po smrti a nedalo sa im pomôcť, Neďaleko ležal zakrvavený kuchynský nôž. Ako dlho sa na mieste nachádzali a kedy presne k tragédii došlo, nie je zrejmé. Polícia po obhliadke odovzdala obe telá na pitvu. Podľa informácií nemali Adriana a Jozef len bodnorezné rany, ale zrejme došlo v garáži aj k zápasu. Bola celá od krvi a stopy boli aj vonku.

Je objasnená vražda jedenásťročného chlapca po 20 rokoch? Polícia zadržala podozrivého!

Privolaní kriminalisti miesto uzavreli. Na telách mŕtvych našli bodnorezné poranenia. „Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy,“ povedala trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová

Spáchali brutálna vražda kvôli 8 miliónom Kč a odniesli si iba 600 korún

Manželia majú dve deti. Obom dcérkam (15 a 18) musel poskytnúť odbornú pomoc policajný psychológ. Situácia je o to tragickejšie, že podľa jednej zo susediek bola mladšia z dievčat vážne onkologicky chorá a trpela leukémiou.

Susedia povedali TV Markíza, že postihnutá rodina bola veľmi slušná a finančne Zabezpečené. Jozef mal podľa nich úspešnú firmu na autofólie. Pravidelne chodili do kostola.

Bola tu vražda zo žiarlivosti. Migrant v Nemecku dobodal svoju pätnásťročnú expriateľku. Súd mu vymeral 8,5 roka

„Vyšetrovateľ vykonáva na mieste prvotné úkony a obhliadku miesta činu. Do úvahy prichádzajú rôzne verzie, ako mohlo dôjsť k úmrtiu muža a ženy,“ oznámila na svojom facebookovom účte slovenská polícia.