Putinov vojak znásilnil na Ukrajine ročné dieťa a natočil sa pri tom. Pedofila v Rusku zadržali

1512

Každý deň pribúdajú nové a nové správy o zverstvách, ktorých sa ruskí vojaci dopustili a dopúšťajú na Ukrajine. Desivé zábery z Buči, kde boli ulice posiate telami mŕtvych civilistov, minulý týždeň obleteli svet. Teraz sa roja správy o znásilňovaní ukrajinských žien, dievčat, ale aj chlapcov i najmenších detí. Na sociálnych sieťach sa v sobotu objavilo meno ruského vojaka Alexeja Byčkova (25). Ten má na svedomí zrejme vôbec najohavnejšie násilnosti. Mal sa točiť pri tom, ako znásilňuje batoľatá. S odkazom na stanicu Vot Tak The Insider oznámil, že bol Byčkov v Rusku zatknutý.

Byčkov by mal pochádzať z Krasnodarského či Stavropolského kraja, v tom sa dostupné informácie rozchádzajú. Svojimi podlosťami sa mal podľa užívateľov twittera chváliť na vlastnom telegramovom kanáli. Svoje zhrozenie nad Byčkovovými činmi neskrýva nespočet západných novinárov a expertov, ktorí o ohavných činoch Rusov informujú.

 Udala ho  známa 

Reportéri Insideru, ktorí videá videli, popísali, že batoľa zneužíval predmetom – ročnému dieťaťu mala strkať kefka na riasy medzi polovičky. Toto ani zďaleka nie je jediné video, ktoré Byčkov zdieľal, telegramový kanál má plný záberov svojich sexuálnych deviácií.

Pedofila, ktorý znásilňoval chlapcov a dievčatá, vo väzení ho pätnásťkrát zbili spoluväzni

Byčkov v marci 2022 dostal pokutu za prevoz dieťaťa bez sedačky, auto patrilo Anastasiji Cekresovej. Práve ona cez víkend, keď videla hrozné videá, kontaktovala políciu, na jej udanie bol zatknutý. Správu zdieľal na svojom twitteri aj expert na východnú Európu a niekdajší líder nadácie Heinrich-Böll-Stiftung Sergej Sumlenny. „Zverejnil znásilnenie ročného dieťaťa, to si človek potom ani nechce predstavovať, čo robia, keď sú kamery vypnuté,“ poznamenal na svojom twitteri.

Správ o znásilňovaní Ukrajiniek hrozne pribúda. Rusi si obludné znásilňovanie Ukrajiniek nahrávajú aj na porno stránky

S tým, ako sa Rusi preskupujú na východ Ukrajiny, sa do nimi skôr obliehaných oblastí vracajú Ukrajinci. Asi si ani v najhorších snoch nepredstavovali, čo vo svojich rodných mestách a dedinách nájdu. Masové hroby, mŕtvoly so známkami mučenia, znásilnené násťročné dievčatá a chlapcov, matky od rodín, čo boli zneužívané pred svojimi deťmi… Správy o Byčkovovi len umocňujú volanie po vyšetrovaní vojnových zločinov Ruska.