Rande s beštiálnym vrahom z aplikácie Tinder! Vrah si nafotil mŕtvolu a vyrazil na ďalšiu schôdzku

1345

Britka Grace Millaneová († 22) sa vydala na cestu okolo sveta, ale Nový Zéland sa pre ňu stal osudnou destináciou. Rozhodla sa totiž, že si v Aucklande vyrazí s niekým miestnym a oslávi svoje narodeniny, a preto rozklikla randiacu aplikáciu Tinder. Bohužiaľ tým jej putovanie skončilo, jej telo bolo nájdené o týždeň neskôr v aucklandských lesoch. Polícia obvinila z vraždy 27ročného mladíka, ktorý si dokonca po čine nafotil jej mŕtvolu a potom vyrazil na ďalší rande.

Keď si Grace dala schôdzku s neznámym mužom, najskôr od toho nič moc neočakávala. Mala ten deň zrovna narodeniny, a pretože bola ďaleko od domova, rozhodla sa ich osláviť s niekým cudzím. Z mladíka, ktorého si vyhliadla, sa však stal beštiálny vrah, ktorý ju len chvíľu po tom, čo si užili vášnivý a drsný sex, uškrtil. Navyše si jej mŕtvolu zo všemožných uhlov nafotil a potom s pokojom vyrazil na ďalší rande.

Sudcovia podľa denníka DailyMail vyhlásili, že dievčina bola škrtená, kým nevykrvácala nosom. Jej vrah potom strávil dlhé chvíle po vražde sledovaním tvrdého porna a vyhotovovaním snímok jej mŕtvoly. Mladík sa priznal, že jej telo potom ukryl do kufra a odviezol do lesov. Jeho právnik však odmieta obvinenia z vraždy. Grace vraj s drsnejším sexom súhlasila a potom sa im to len trochu vymklo z rúk, že vraj sama chcela, aby ju pri akte škrtil.

Zomrel austrálsky sériový vrah Ivan Milat. Pred smrťou obete mučil a sexuálne zneužil

Rodina Grace bola úplne šokovaná a zdrvený. Otec bol zničený, keď sa dozvedel, že jeho milovaná dievčatko bola uprostred temných lesov v kufri. Volajú po spravodlivosti, ktoré sa im snáď za vraždu ich dcérky dostane.

Karla, ktorý utiekol po vražde na Nový Zéland, kvôli vyhrážkam manželke nakoniec vydajú do Česka